Pettäjän tie tuskainen, käy harhaan.

Anonyymi-ap

Tuo laulu tuli mieleeni lukiessani seuraavaa tyypiltä joka on väittänyt että ei ole koskaan pettänyt vaimojaan ja on ollut esimerkillinen isukki, eikä edes ole joutunut vexvex vaan ulkoruokintaankaan.

Aika vähän tuo 40 naista Pattyalla, jos siinä on Andrewin koko saldo. Laitan noin viisi kertaa paremmaksi arviolukemalla 200. Ekoilla Pattayan matkoilla 10-20 naista viikossa.
En kulu myöskään siihen mieslajiin, joka kehuskelee sillä kuinka halvalla on saanut.
Vanhan liiton miehet kehuskelee tänä päivänäkin että "En oo koskaan maksanut enempää kuin 500 bahtia"
Toiset taas kehuskelee sillä että "En tarvii Viagraa".
Jos kertoo panneensa 500 bahtilla ilman Viagraa, niin ei ymmärrä naisista eikä panemisista mitään. Tuo on verrattavissa siihen että vetää löysällä käteen, kuten Posso.
Nuo on niitä pistonostoravistus- miesten ja muiden reisilleruikkijoiden juttuja. Heillä on huono itseluottamus ja he machoilevat jutuissaan, kun totuus on että he pelkää ja aristelee naisia.
Halventavat naisen arvoa jutuissaan jotta kokisivat olevansa mahtisonneja.
Siellä ei possoloissa paljoa mirkut kouristele orgasmien hyökyaalloissa, kun haiseva rasvamaksa venyttelee kännissä vitjapallejaan sohvalla pois pierun tieltä.
Jos ei ole kokeillut Viagraa, ei voi sanoa että pärjää ilman, sillä se vie täysin kyvykkäänkin miehen panemiset aivan uudelle levelille ja voin kertoa että ne mainitut mirkut tykkää ja arvostaa, kokevat olevansa haluttuja ja päästävät vastalahjaksi pedon irti.
Se on noloa jos mies väsähtää, ennenkuin nainen on saanut. Ekan exän kanssa kerran tulin ennen häntä ja hän oli pirun vihainen, sillä hän ei tykännyt lirputtelusta eikä sormetuksista, vaan ainoastaan munalla hän sai kunnon orkut.
Sen parinkymmenen vuoden aikana tuo tapahtui vain kerran ja otin opikseni.
Homma toimii naisen osalta juuri niinkuin John Holmes sanoi: "Naista tulee kohdella kuin kukkaa kämmenellä, ylistää häntä ja kertoa hänelle kuinka kaunis ja ainutlaatuinen hän on. Sitten kun olet saavuttanut hänen luottamuksensa, voit naida häneltä aivot pellolle"
PS: Panemiselle ei ole ikärajaa.
2010

7

194

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Viagra siis miehen tekee ja tuo tyyppi on napsinu niitä koko ikänsä, ei ihme että päänsä on seonnut.

      • Anonyymi

        Possot, viina ja lääkkeet on vieneet Pasaselta kyvyn ja siinä samalla vaimolta seksielämän. Voi vaimoparkaa, kun lerpalla ei paljoa vedellä. Turha selittää että impotenssisi johtuu iästä, se johtuu possoilustasi.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Possot, viina ja lääkkeet on vieneet Pasaselta kyvyn ja siinä samalla vaimolta seksielämän. Voi vaimoparkaa, kun lerpalla ei paljoa vedellä. Turha selittää että impotenssisi johtuu iästä, se johtuu possoilustasi.

        No nythän Pimpshorny on taas vakiopaikallaan Pattayan tyttökadulla tienaamassa ja saamassa muutakin kuin lerppaa.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        No nythän Pimpshorny on taas vakiopaikallaan Pattayan tyttökadulla tienaamassa ja saamassa muutakin kuin lerppaa.

        Suomessa piti mennä marjaan jotta sai elantonsa ja työvälineenä oli marjapoimuri. Sitten piti myydä Skoda että saa lentolipun. Pattayalla ei tarvi marjapoimuria ja työväline kulkee aina mukana, minne ikinä meneekin.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Suomessa piti mennä marjaan jotta sai elantonsa ja työvälineenä oli marjapoimuri. Sitten piti myydä Skoda että saa lentolipun. Pattayalla ei tarvi marjapoimuria ja työväline kulkee aina mukana, minne ikinä meneekin.

        Niinhän toi työväline pankkineidillä on aina mukana, ja asiakkaat panee rahaa pankkiin!


    • Anonyymi

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Veroaste on Suomessa viitisen prosenttiyksikköä liian matala

      Veropohjaa on rapautettu käytännössä koko kulunut vuosituhat, jonka vuoksi valtion menoja on jouduttu rahoittamaan velka
      Maailman menoa
      91
      2531
    2. Tiedän satavarmasti ettet tule koskaan

      Uskaltamaan mitään. Ei me tulla edes näkemään koskaan.
      Ikävä
      67
      1465
    3. Kyläkauppias ajoi kännissä töistä kotiin

      Ei edes kallis auto estä humalassa ajamista, vaikka luulisi alkolukko olevan sellaisessa jo vakiovarusteena. https://ww
      Maailman menoa
      84
      1423
    4. EU komissio - EU-elpymisrahoja voidaan käyttää TILAPÄISESTI väärin!

      Espanja ohjasi miljardeja euroja – Nyt EU-komissio teki yllättävän paljastuksen Skandaaliksi noussut Espanjan EU-rahoje
      Maailman menoa
      13
      1208
    5. Miks me oikein

      Rakastuttiin vaikka kaikki on mahdotonta?
      Ikävä
      81
      943
    6. Kiitos upeasta palvelusta kukkamyyjä

      Kiitos sinulle upea kaunis kukkamyyjä Kuhmon torilla 🌹 Upea iloinen asenteesi ja kaunis hymysi pelasti päiväni ❤️ Jäi
      Kuhmo
      19
      910
    7. Ratikka Turkuun

      Ei hyvä. Ja syy on siinä , kukaan ei osaa suunnitella oikeaa reittiä. Pitää huomioide, kiskoja sijaintia ei voi muutta
      Turku
      105
      804
    8. Miehet trikoissaan

      On se kauhian näkköistä, kun miehet tiukossa trikkoissa juoksentelloo ja mulukku paestaa trikkoijjen läpi. Kahtokkee pe
      Suomussalmi
      36
      800
    9. Nainen, mikset lähetä

      miehelle viestiä? Tiedän, että sulla on asiaa ja kysyttävää.
      Ikävä
      54
      783
    10. Rakastan sinua

      Yhä.
      Ikävä
      30
      716
    Aihe