.
Eli olen mies 44-50 vuotta. Miksei tarkkaa ikää ?
No ei kai täällä kannata olla ihan tarkka .
Miksi olen sivustolla ?
No, näin varattuna ei ole helppoa myöntää, että sitä kaipaisi elämäänsä jotain naista seksiin. Eli vaihtelua kaipaan elämään.
Miksi täällä kirjoitan ?
En tiedä. Ei ole kovinkaan helppoa varattuna kenellekään naiselle laittaa viestiä, että mitä mieltä olisit pannaanko ,?
Ja eihän varattuna miehenä naiset parvele ympärillä, saati tekisi aloitetta..
Mikset pane muijaasi ?
Joo panen häntä, mutta mieli tekee välillä muutakin. Tarpeeksi kauan kun on yhdessä sitä haluaa muutakin. Sen tietää vain sellainen joka on kauan ollut kumppaninsa kanssa.
Ota ero !
Suurin osa ei ota eroa vaan käyvät vieraissa, Jopa 30-40% ihmisistä käy vieraissa, joten 3-4 kymmenestä käy vieraissa.
Mene huoriin!
No sitä kuitenkin kaipaa läheisyyttä ja sitä, että saisi sen ihmisen kaikkineen. Maksua vastaan en pane ketään, koska en pane ketään vaan rakastelen.
No anna kirjainta vihjeeksi !
Miksi annan sulle kirjaineni ?
Et kuitenkaan minulle viestiä laita muualla, täällähän se on yksi paskan hailee mitä kirjoittaa, elämä eletään muualla kuin täällä. Ja vain ne muualla tulleet naisen kiinnostukset on se merkitsevä osa.
Mikset tyydy vaimoosi ?
Mistä te tiedätte, vaikka hän olisi pannut jotain muuta miestä ja minäkin saan panna jotain muuta naista.
Tia hän on leikattu ja ei kykene yhdyntään ja minä saisin olla toisen naisen kanssa yhdynnässä .
Niin ette tiedä asioita joten antaa olla.
En ole ihastunut. Ikävä puoli ei pelaa
Anonyymi-ap
1
<50
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Medvedev: Suomi tuhoutuu ydinsodassa ensimmäisenä
Venäjän ydinaseilla on lyhyin matka Suomeen, joten ydinsodassa Suomi tuhoutuu heti sodan alkuminuuteilla, muilla mailla6922734Hotellille löytyi ostaja....
Tämän päivän Kainuun Sanomissa oli uutinen, että pesänhoitajan mukaan Hotelli Kainuu myydään ensiviikolla. Hieno homma,311376Saana airola ja. muusikko spekulaatiota
Saara airolan kirja muusikko mies. Oisko redrama tai lauri tähkä? Saana oli 13 v vuonna 2014 Tekoäly sanoo : tähkä Julki131294- 1131235
Mitäs peitsarissa on tapahtunut eilen illalla
Mikkelissä iso poliisioperaatio https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/39ef020c-2d81-4d72-b720-651f458ba3e2471208- 1041060
Jos saisit palata takaisin johonkin vuoteen
Mikä vuosi se olisi? Ja mitä siinä hetkessä tapahtuisi?112963Onko se loukkaavaa
Kun joka kerta tuijotan sun peppua. En mahda sille mitään, että se vangitsee katseeni. Pohdin vain että ei minusta ole k105949Onko kaivattusi seinäruusu?
Kun hän saapuu paikalle, huomaako kukaan, vai kääntyvätkö päät? Onko se hyvä vai huono juttu? Oletko sinä huomattu vai50779- 64761