Mitä teen kun vaimon sisko tulee saunaan aina samaan aikaan ja minulla alkaa heräämään miehiset halut pintaan. Kerronko tämän vaimolle vai vaimon siskolle?
vaimon sisko
26
21935
Vastaukset
- jormas
riippuu siitä kumpaa panisit mielummin
- peukku68
täältä löytyy hyvä neuvo kaikkeen elämään!!
- Jallu
Arvaapa, mitä hän haluaa. Anna palaa!
- sinä....
kerrot jommalle kummalle,niin on helvetti valloillaan ja sulla ei oo kumpaakaan hetkenpäästä.
Jos kerrot siskolle niin kertoo vaimolles ihan varmasti ja jos kerrot vaimolle niin turpiin tulee silloinkin.
Usko pois,naisena takaan sen. - jannu
pane molempia!
- Terapeutti
Jos vaimosi veli tulisi saunaan ja halut heräisivät, olisi juttu paljon kinkkisempi. Lisää vettä vain kiukaalle.
- kyllä
naisin sun vaimos siskoa heti,kyllä se sun munaa haluaa,usko pois !
- Mies
Nyt vaimon sisko viime viikonloppuna härnäsi aivan liikaa. Lauteille tullessaan hän pyllisti minuun päin ja aivan kuin vahingossa hieraisi peppuaan syliini, niin että tunsin karhean karvoituksen hierasevan syliäni.
Aivan hirvittää kun katselen sivusilmällä vaimon siskon karvapehkoa ja paljasta peppua.- LKKK
Nää jutut ei kuulu tänne.menkää porno sivuille.
- kuule
LKKK kirjoitti:
Nää jutut ei kuulu tänne.menkää porno sivuille.
sun päässäsi, jos tollanen kiva saunominen susta on pornoa? Joidenkin mielestä heti on pornoa, jos tissi vilahtaa!
- mek
Eihän sinulla ole muuta vaihtoehto kun naida paukauttaa vaimon sisikoa ja kunnolla niin hyvä tulee ja jos teet hyvän työn niin saat vaimoa ja tämän siskoa niine i tarvitse puutteessa olla.
- Anonyymi
mek kirjoitti:
Eihän sinulla ole muuta vaihtoehto kun naida paukauttaa vaimon sisikoa ja kunnolla niin hyvä tulee ja jos teet hyvän työn niin saat vaimoa ja tämän siskoa niine i tarvitse puutteessa olla.
Juuri näin molempia olen paukuttanut ja lastin ovat saaneet. Ei tarvi arvailla että kumpaakahan panisi.Jutelkoot sitten keskenään kuinka hyvää teki. Raskaaksi ei ole kumpikaan tullut vaingossa.
- sopineet
keskenään. Sisarukset kokeilevat että miten herralla pinna kestää. Heti kun teet jotain, käy käry. Asuuko se teillä, vai miten se tulee aina saunaan yhtä aikaa? Jos se asuu teillä, niin silloinhan sulla on isännän oikeus....
- niin perusteellisesti
löylyä, että korvanlehdet alkavat kypsyä.
Kyllä tämä vie vaimosi siskon halut niin sinua, kuin saunomista kanssasi kohtaan ;-).- ainakin
ehdottaisin kimppakivaa...
- saunoja
Onko vaimosi myös teidän kanssa saunassa? Jos, niin mitä ihmeellistä siinä sit! Voihan sitä myös sattua vaimon ollessa poissa kotoa. Eikös se vain ole jännää ja antaa vaihtelua saunomiseen, meillä kanssa, kun vaimon sisko on käymäs, niin hän tulee meidän kaa saunaan, härnää kanss selvästi, mutta mukavaa se antaa jorman toimia luonnon mukaan!
- sokea
Mitä sinun pitää kertoa vaimolle?Eikö vaimo näe, että siskonsa on yhtä aikaa kanssanne saunassa vai eikä hän näe että sulla alkaa herätä miehisiä oireiluja? Mutta mitä pahaa siinä, kaikki luonnollista, vasta jos alatte menee ilman sopimusta ja jonkun tahdonvastaisesti pidemmälle, niin se on eri juttu. Mutta jos kaikki ok, niin nauti ja anna tehdä mieli.
- vaimollasi
IHANA SISKO !
- Onni
ettei vaimollani ole siskoa.
No, vaimoni vastaa onneksi vähintään kahta naista.- vaimo
laihduskuurille.
- juupajuupajuu1
Käske ajaa ne karvat pois jos ne häiritsee !
- Taasnaita
Sanot siskolle, etta sulla alkaa heppi nousee tommosesta pyrston heiluttelusta. Sitten katsot miten tilanne etenee. Tieda vaikka paasisit pukillekin.
- Sauna asiain neuvos
No eiköhän se selänpesua ole vailla, ei siinä sen kummempaa tarvitse olla. Laitat saippuaa reilusti sieneen ja käsket kumartua vähäsen eteenpäin niin pesu onnistuu helpommin.Tämä kuuluu ihan Suomalaiskansalliseen perinteeseen.
- 20 + 12 =
Mä painasin kannikkaan. Jos vaimo saa tietää ja alkaa valittaa, vaihda siskoon!!
- Vanha hyvä neuvo
Jos pikkuveitikka alkaa liikaa osoittaa elon merkkejä niin ajattele jotain oikein rumaa ja vastenmielistä. Vaikkapa kurassa rypevää sikaa tai sydänkiuasta.
- Anonyymi
Eräänkin kerran minä, vainoni ja hänen siskonsa yhtäaikaa saunassa
Jotta mitäkö tekisin?.
Katselin molenpia ja niiden tissejä. Vaimoni ei ole synnyttänyt eikä imettänyt.Vaimon siskolla on yksi poika ja imettänyt.
Ne tissit olivat äkkiä katsottuna melkein samanlaiset. Joten piti tutkia lähemmin. Kopeloin yhtäaikaa toista oilealla kädellä ja vaimoani vasemmalla kädellä tisseistä.
No mitäs tuumaat sanoivat naiset.
Pitäisi sammuttaa valot ja koittaa uudestaan sanoin.
Vaimoni sisko meni ja sammutti valot ja pimeää oli.
Menin ja koitin molempia yhtäaikaa pimpistä. Mitäs tuumaat kysyivät naiset.
Kumpi haluaa ensiksi hoitoa saamaan
Vaimoni sisko siihen kiiruhti vastaamaan.
Menin hänen kanssaan saunakamarin sohvalle hoitoa antaman. Hoitoa sai tarpeekseen ja paljaalla toki.
Sanoin että , sitten kolmestaan sängyssä
Ei entinyt ilta tulla kun heräsin.
Ketjusta on poistettu 8 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Sannalla tänään vuorossa The Daily Show
Eli nyt mennään jo satiirin puolelle. Tuohan on vähän kuten Lindströmin ohjelma Suomessa.567775Tanskassa lain vaatimana Bovaer tappanut nautoja ja sairastuttanut
Samaa myrkkyä myös Suomen lehmiin ollut tuloillaan, miten teidän tilalla? https://www.agriland.ie/farming-news/bovaer-m675871Ruotsalaisuuden Päivän virallinen liputuspäivä poistettava VÄLITTÖMÄSTI!
Suomen valtion ja suomalaisuuden kannalta ei ole minkäänlaisia perusteita liputtaa virallisesti ruotsalaisuuden päivää,615360Täysi ryöpytys Sanna Marinille ulkomailla.
https://www.iltalehti.fi/ulkomaat/a/f699d84f-fa53-4dba-8718-2c395017fc55 Sanna Marinin kirja saa todella tylyn vastaanot515253Minja Koskelan "istumista" kertovassa uutisessa ei sanottu persuista mitään
eli jälleen kerran äärivasemmistolainen valehtelee, hän kun väittää että juuri persut ovat lähetelleet Koskelalle vähemm1084602Pekka Visuri: "Suomen on aika irrottautua Ukrainan sodasta"
Slava Ukraina-mölinät eivät enää auta. Ukraina on sotansa hävinnyt. Nyt tarvitaan poliittista selvänäköisyyttä, reaalipo1062289Ei välimatka meitä erottanut
Vaan välirikko ja väärinymmärrykset. Oikeastaan henkinen välimatka on meidän välillä pieni, näin uskon. Näen koko ajan e21145Maajussi-Villen morsioehdokas Maarit ei halunnut Villeä - Tämä totuus valkeni kuvauksissa!
Ohhoh, tekikö Maarit mielestäsi oikean ratkaisun Villen suhteen? Maajussi-Ville on herättänyt voimakkaita tunteita puol31140Kohta taas mesikämmeneen
Onneksi kaupunki ostaa mesikämmenen, niin päästään taas tekemään rahaa37996Olin ihan varma että sä olet se oikea
Tunteet kuitenkin kuoli käyttäytymisesi johdosta. Hyvin tehty jos oli tarkoituskin. Oppia ikä kaikki ja jotkut ei opi ko43944