vaimon sisko

Mitä teen kun vaimon sisko tulee saunaan aina samaan aikaan ja minulla alkaa heräämään miehiset halut pintaan. Kerronko tämän vaimolle vai vaimon siskolle?
2622203
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 26

Vanhimmat

riippuu siitä kumpaa panisit mielummin

Äänestä
  • täältä löytyy hyvä neuvo kaikkeen elämään!!

    Äänestä

Arvaapa, mitä hän haluaa. Anna palaa!

Äänestä

kerrot jommalle kummalle,niin on helvetti valloillaan ja sulla ei oo kumpaakaan hetkenpäästä.
Jos kerrot siskolle niin kertoo vaimolles ihan varmasti ja jos kerrot vaimolle niin turpiin tulee silloinkin.
Usko pois,naisena takaan sen.

Äänestä

pane molempia!

Äänestä

Jos vaimosi veli tulisi saunaan ja halut heräisivät, olisi juttu paljon kinkkisempi. Lisää vettä vain kiukaalle.

Äänestä

naisin sun vaimos siskoa heti,kyllä se sun munaa haluaa,usko pois !

Äänestä

Nyt vaimon sisko viime viikonloppuna härnäsi aivan liikaa. Lauteille tullessaan hän pyllisti minuun päin ja aivan kuin vahingossa hieraisi peppuaan syliini, niin että tunsin karhean karvoituksen hierasevan syliäni.

Aivan hirvittää kun katselen sivusilmällä vaimon siskon karvapehkoa ja paljasta peppua.

Äänestä
  • Nää jutut ei kuulu tänne.menkää porno sivuille.

    Äänestä

  • LKKK kirjoitti:

    Nää jutut ei kuulu tänne.menkää porno sivuille.

    sun päässäsi, jos tollanen kiva saunominen susta on pornoa? Joidenkin mielestä heti on pornoa, jos tissi vilahtaa!

    Äänestä

  • Eihän sinulla ole muuta vaihtoehto kun naida paukauttaa vaimon sisikoa ja kunnolla niin hyvä tulee ja jos teet hyvän työn niin saat vaimoa ja tämän siskoa niine i tarvitse puutteessa olla.

    Äänestä

  • mek kirjoitti:

    Eihän sinulla ole muuta vaihtoehto kun naida paukauttaa vaimon sisikoa ja kunnolla niin hyvä tulee ja jos teet hyvän työn niin saat vaimoa ja tämän siskoa niine i tarvitse puutteessa olla.

    Juuri näin molempia olen paukuttanut ja lastin ovat saaneet. Ei tarvi arvailla että kumpaakahan panisi.Jutelkoot sitten keskenään kuinka hyvää teki. Raskaaksi ei ole kumpikaan tullut vaingossa.

    Äänestä

keskenään. Sisarukset kokeilevat että miten herralla pinna kestää. Heti kun teet jotain, käy käry. Asuuko se teillä, vai miten se tulee aina saunaan yhtä aikaa? Jos se asuu teillä, niin silloinhan sulla on isännän oikeus....

Äänestä

löylyä, että korvanlehdet alkavat kypsyä.
Kyllä tämä vie vaimosi siskon halut niin sinua, kuin saunomista kanssasi kohtaan ;-).

Äänestä
  • ehdottaisin kimppakivaa...

    Äänestä

Onko vaimosi myös teidän kanssa saunassa? Jos, niin mitä ihmeellistä siinä sit! Voihan sitä myös sattua vaimon ollessa poissa kotoa. Eikös se vain ole jännää ja antaa vaihtelua saunomiseen, meillä kanssa, kun vaimon sisko on käymäs, niin hän tulee meidän kaa saunaan, härnää kanss selvästi, mutta mukavaa se antaa jorman toimia luonnon mukaan!

Äänestä

Mitä sinun pitää kertoa vaimolle?Eikö vaimo näe, että siskonsa on yhtä aikaa kanssanne saunassa vai eikä hän näe että sulla alkaa herätä miehisiä oireiluja? Mutta mitä pahaa siinä, kaikki luonnollista, vasta jos alatte menee ilman sopimusta ja jonkun tahdonvastaisesti pidemmälle, niin se on eri juttu. Mutta jos kaikki ok, niin nauti ja anna tehdä mieli.

Äänestä

IHANA SISKO !

Äänestä

ettei vaimollani ole siskoa.

No, vaimoni vastaa onneksi vähintään kahta naista.

Äänestä
  • laihduskuurille.

    Äänestä

Käske ajaa ne karvat pois jos ne häiritsee !

Äänestä

Sanot siskolle, etta sulla alkaa heppi nousee tommosesta pyrston heiluttelusta. Sitten katsot miten tilanne etenee. Tieda vaikka paasisit pukillekin.

Äänestä

No eiköhän se selänpesua ole vailla, ei siinä sen kummempaa tarvitse olla. Laitat saippuaa reilusti sieneen ja käsket kumartua vähäsen eteenpäin niin pesu onnistuu helpommin.Tämä kuuluu ihan Suomalaiskansalliseen perinteeseen.

Äänestä

Mä painasin kannikkaan. Jos vaimo saa tietää ja alkaa valittaa, vaihda siskoon!!

Äänestä

Jos pikkuveitikka alkaa liikaa osoittaa elon merkkejä niin ajattele jotain oikein rumaa ja vastenmielistä. Vaikkapa kurassa rypevää sikaa tai sydänkiuasta.

Äänestä

Eräänkin kerran minä, vainoni ja hänen siskonsa yhtäaikaa saunassa
Jotta mitäkö tekisin?.
Katselin molenpia ja niiden tissejä. Vaimoni ei ole synnyttänyt eikä imettänyt.Vaimon siskolla on yksi poika ja imettänyt.
Ne tissit olivat äkkiä katsottuna melkein samanlaiset. Joten piti tutkia lähemmin. Kopeloin yhtäaikaa toista oilealla kädellä ja vaimoani vasemmalla kädellä tisseistä.
No mitäs tuumaat sanoivat naiset.
Pitäisi sammuttaa valot ja koittaa uudestaan sanoin.
Vaimoni sisko meni ja sammutti valot ja pimeää oli.
Menin ja koitin molempia yhtäaikaa pimpistä. Mitäs tuumaat kysyivät naiset.
Kumpi haluaa ensiksi hoitoa saamaan
Vaimoni sisko siihen kiiruhti vastaamaan.
Menin hänen kanssaan saunakamarin sohvalle hoitoa antaman. Hoitoa sai tarpeekseen ja paljaalla toki.
Sanoin että , sitten kolmestaan sängyssä
Ei entinyt ilta tulla kun heräsin.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 8 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Mies kirjoitti:

Mitä teen kun vaimon sisko tulee saunaan aina samaan aikaan ja minulla alkaa heräämään miehiset halut pintaan. Kerronko tämän vaimolle vai vaimon siskolle?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu