Autot madalletaan niin että hidasteissa pohja raapii asfalttia, renkaat sellaisessa kulmassa että saavat uuden rengassarjan ostaa kerran vuodessa. Basso jytisee ja homokorvakorut lepattavat basson tahtiin. Kun ei olla bemarissa istumassa niin korvista törröttää tatit jotka vahvistavat tätä olen homo/olen mulkku vaikutelmaa. Siinä on ihmisryhmä joka olisi ennen karsiutunut pois luonnon valinnalla.
BMW kuljettajat ottavat aivoon.
20
304
Vastaukset
- Anonyymi
Voi voi sinua.......Eiko tämä kuuluisi BMW palstalle
- Anonyymi
Entisenä bemaristina voin sanoa, että ihan ilman alustasarjat kun joutuu töyssyihin hidastamaan alle nopeusrajoituksen, muuten raapii keulan alla jotakin ilmanohjain härpäkettä.
Muutoin loistava auto ajaa varsinkin kun sylintereitä on 6-8 kpl.
- Anonyymi
Aina vähän noita tekniapinoita kuitenkin on, älä kyttää kateellisena.
- Anonyymi
Lentoon voisivat lähteä dumbon korvillaan. Alahuuli roikkuu pari senttiä kun aivokapasiteetti ei riitä edes lärviä kontrolloimaan. Ulkona rällätään pilalle muokatulla vuosikymmeniä vanhalla bmw'llä ja sisätiloissa ollaan homotatit korvissa ja tilataan uusinta applen tuotetta, kun se maksaa tonnin sen täytyy olla hyvä. Sitten vaan painetaan play ja nytkytetään päätä basson tahtiin niin ulkona autossa kuin sisällä tatit korvissa. Naiset kilvan näillä vakoaan raottavat, eli ilmeisesti tämä on nykyään se ihanne mies.
- Anonyymi
Nyt poika rauhoitu, ei tuo kateus helpota vaikka kuinka haukut noita muutamaa amis bemarilla ajelevaa reppanaa. BMW on kuitenkin hieman varakkaampien ja menestyneempien auto jota teinit sitten vanhoina romuina haluaa ja haaveilevat niistä.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Nyt poika rauhoitu, ei tuo kateus helpota vaikka kuinka haukut noita muutamaa amis bemarilla ajelevaa reppanaa. BMW on kuitenkin hieman varakkaampien ja menestyneempien auto jota teinit sitten vanhoina romuina haluaa ja haaveilevat niistä.
Ei ole kateus vaan ällötys. En ymmärrä kyseisen ihmistyypin olemassaoloa. Sotii kaikkea logiikkaa vastaan tuollainen toope.
- Anonyymi
Tottakai ottaa Dacistia pattiin kun jotkut ajelevat bemarilla. Hihihihiii
- Anonyymi
No ei kirjoittaja ole mikään Dacian omistaja, vaan hän on Toyotan omapoika.
- Anonyymi
Sinulla on oikeus kuvitella, että uudella Dacialla ajavaa ottaa pattiin joku parin tonnin romu bemari. Hihihii!
- Anonyymi
Jännä juttu miksi BMW teinit ottaa noin mielen päälle. Itse nämä teinit noista hölmöilyistään kärsivät jos pohjat raapii maata ja renkaat kuluu nopeasti jne...
Ettei kuitenkin tuossakin ole takana jonkin tasoinen kateus, kun joku uskaltaa tehdä autostaan jotain sellaista mitä voi kadehtia, vaikka yleensä itse auto on vanha ja halpa.- Anonyymi
Aikamoiset johtopäätökset sinulla. Totuus on että vituttaa kun löytyy noin idiootteja ihmisiä. Juuri tuon sortin kallut ovat vastuussa suurimmasta osasta yhteiskunnan ongelmista. Korvien välissä ei liiku mitään ja mennään ja tehdään.
- Anonyymi
Noita teinien viritelmiä kadehtivat vain toiset samanikäiset, eivät uusia autoja ostavat.
- Anonyymi
Olen vain sivusta katsova -22 Bemarin omistaja.
Arvelen kuitenkin, että Vantaanjoessa vettä virtaa vielä kauan,
ennen kuin ns. amisautoksi yleistyy esim. E60!
Kaikki näkemäni ovat nimittäin olleet markka-ajalta!
Sitäpaitsi epäilen, läpäisevätkö kaikki nämä tekeleet edes
katsastuksen! - Anonyymi
Kuinka jotain voi haitata se, millä autoilla muut ajavat?
- Anonyymi
Miksi sinua harmittaa jos joku toinen rikkoo oman autonsa?
- Anonyymi
Käsitit aivan väärin. Ei kiinnosta lainkaan, että rikkovat autonsa. Vituttaa vain tällaisten aivottomien toopejen olemassaolo.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Käsitit aivan väärin. Ei kiinnosta lainkaan, että rikkovat autonsa. Vituttaa vain tällaisten aivottomien toopejen olemassaolo.
Tottakai hatuttaa sinua resupekkaa. Menestyneet ihmiset ajavat bemarilla. Sinä Dacialla. Hihihihiiii
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Tottakai hatuttaa sinua resupekkaa. Menestyneet ihmiset ajavat bemarilla. Sinä Dacialla. Hihihihiiii
Olet siis tuollainen hieman pullea dumbon korvilla varustettu roikkuhuuli joka jyskyttää bassoa autossa niin että muovit rämisee? Onneksi olkoon! Olet vammainen.
Jos taas olet uudenkarhean bemarin omistaja, tämä ei koskenut sinua.
- Anonyymi
Niin, mikä sulla on tuossa ongelma vai onko se sun lompsasta pois?
- Anonyymi
Miksi kukaan kultaseppä ei tee BMW korviksia? Olisi hyvä lisätulo.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Erään T miehen viimeinen aloitus tänne
Moi Olen kirjoittanut täällä säännöllisesti yli 5 vuotta. Kaivannut kuten kuuluukiin, mutta myös unohdellut ja selvitel405440Sanna vaihteeksi Australian "60 minuuttia" ohjelmassa
Kansanvälinen superstaramme esiintyi tällä kertaa toisella puolen maapalloa esitettävässä ohjelmassa. Kiinnostus on kova1602773Yritykset verolle ja yritystuet 10 mrd. eur/v pois
Kiristämistapauksissa yrityksille sanotaan hei hei. Suomi ei tarvitse yhteiskunnan rahoilla "yrittämistä". Yhteiskunta v1062272Yritän saada sinut pois mielestäni ja ajatuksistani nainen
Turhaan. Mitä enemmän yritän, sitä enemmän haluan sinut ja sinua. Miten voitkaan olla niin ihana ja tuntua niin hyvältä.801824Sanna Antikainen (ps) : Vornasen pyssy suututti demarit
https://www.suomenuutiset.fi/sanna-antikaisen-kolumni-vornasen-pyssy-suututti-demarit-mutta-kuka-puhuu-totta/ Vornasen251794Riikka se runnoo työttömyyttä lisää
Menkää töihin! "15–74-vuotiaiden työttömyysasteen trendiluku oli lokakuussa 10,3 prosenttia. Työttömiä oli yhteensä 276411787Sannalta jälleen fiksu lausunto johtamisesta
"I used to think the best argument would win – but real leadership means listening, understanding where people come from81782- 971682
Nyt meni maku vas.liittoon, kun vaativat minimituntipalkkaa lakiin
Sehän tarkoittaa samalla myös maksimituntipalkkaa, koska kun laki on kerran laadittu, niin sitä on vaikea muuttaa. Työma671515- 751499