Tyttö kassajonossa,

hymysi kassajonossa oli söpö.
7346
1Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Missä kaupassa

Äänestä
  • Kitymarket.

    Äänestä

Semisti kuvottaa että tämä nettiin raportoiva pikkuäijä rustailee lähes jokaisen törmäämäänsä naisihmisen habituksesta tänne. Missäs kaupassa sä rotta käyt? Silloin kun et käytä ruokalähettejä joita nykyään pelkäät myös😁

1Äänestä
  • Mutta ko kassat asiakkaat rakastuu ADONIKSEEN

    Äänestä

😱😱😱

Äänestä
  • Just press the button ans smile to it

    Äänestä

  • Anonyymi00008 kirjoitti:

    Just press the button ans smile to it

    😊😊😊😊☺️

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

hymysi kassajonossa oli söpö.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu