Ilmotelkaapa itsestänne kaikki kyseisenä päivänä syntyneet...Ois kiva vaihtaa ajatuksia vaikkapa horoskooppimerkistä :-)
29.7. Syntyneet!!!!!
Like a Lion
4
918
Vastaukset
- kayem
onhan sitä hullumpiakin syitä kehitellä vaikkapa yhteisiä aktiviteettejä kuin sama synttäripäivä. ; ) Jokos sulla on päivän juhlakuvio selvillä?! Jos asustelet Turun lähistöllä niin ota yhteyttä ja tule mukaan bailaamaan DBTL:ään, jos siltä tuntuu! =)
[email protected]
Mutta ainakin aurinkoista synttäripäivää ensi viikolla, "kuomaseni".. ; ))- khfhsl
Olen syntynyt myös ko. päivänä kuten on muuten OsamaBinLAden...järkytys...
- JeNNuli.MeNNiNkaiNeN
Mä olen syntynyt kyseisenä päivänä ja hyvä päivä onkin =)
- 12v
Mä oon syntyny 29.7! Vuonna 04 tosin, joten sillon ku tää keskustelu tuli nii olin 1v😂😂
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Purra hyökkää nyt suomalaisen duunarin kimppuun teettämällä mamuilla palkatonta työtä
Niinpä niin. Persut duunaripuolue, HAH. Joko alkaa kovapäisinkin persu älyämään, että persut ovat Suomen kansan vastain14310308Mitä hyvää rikkaiden hyysääminen Suomelle tuonut?
Minäpä vastaan: ei yhtikäs mitään, vaan pelkkää vahinkoa. Demareiden ansiosta Suomen valtio oli käytännössä vielä 1980-739867Grahn-Laasonen: "Kansalainen joutuu pettymään, jos demareita äänestää"
Ministeri viittaa tuoreeseen Helsingin Sanomien juttuun, jossa demarijohtajan keinoja Suomen suunnan muuttamiseksi esite1056859Tytti Tuppurainen häpäisi Suomen epäisänmaallisella lausunnollaan USA:n ulkoministerille Rubiolle.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011816267.html Miksi Tytti Tuppurainen päästetään antamaan typeriä lausuntoja noin2145302- 1735009
Purra ehdottaa vaan Tanskan mallia, joka on erittäin hyvä malli
Purra ehdotti helmikuussa Suomeen Tanskan mallia, jossa maahanmuuttajilta vaaditaan työntekoa sosiaalitukien saamiseksi.1634182- 822691
- 1702651
Miksi miehen on hankala ymmärtää
Että hänen on tehtävä aloite. Niin sen kuuluu mennä luonnollisesti.1662491- 592321