Aina kun näen sinut, alkaa tunteet herätä. Pitkänkin ajan jälkeen.. Romantiikkaa kaipaan ja rakkautta, mutta tuskin kelpaisin sinulle. Molemmilla alkaa ikäkin tulla vastaan, vaikka ei se mikään este ole jos tykkää :)
Olet ihana söpö mies
Anonyymi-ap
11303
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 11
Vanhimmat
Vanha ukko, mutta hyvää yötä ja kauniita unia ihanainen... ;-))
Mutta komea olet edelleen ja pilke silmäkulmassa. Vanha akka minäkin alan olla. Hyvää yötä ja kauniita unia sullekin komistus ;)
Minun mielestäni olet aina nuori, saunasta järveen ja järveltä saunaan. Ihosi tuntuu kuin koskisi jotain uhanalaista vedenalaista harvinaisuutta joka tekisi mieli turvata jonnekkin ettei sen tarvitsisi ikinä riisua bikineitä pois tai värjötellä viileässä ilmanalassa. Kelpaisit kyllä.
No keltä ny gubbe ja aapee ei bikinei löytyis uimiseen
Is it always have to be spandex or so man
Eihän tässä kukaan gubbe enää nuorennuta juu
Muistakaa ikäkausisopivuus vuorovaikutuksessa
Tuo teksti on sävyltään kuin kaunis uni: haikea, mutta varovainen. Siinä ei ole rohkeutta kohdata todellisuutta, vain toive saada edes hetken tuntea jotakin, mutta tunteet eivät yksin riitä, jos ei uskalla elää niitä todeksi.
Olipa osuvasti niitattu. - sivust
Niin on se mukavaa että luannehditte tässä yhdessä näitä aloittajaäijän satubalettiesityksiä ja niitteilette ja roastaatte
Servaillen kohti mitä