En tiedä nainen miksi kuvittelet että antaisin sun narstististen/narsistiystävän kontrolloida mua

Anonyymi-ap

Tai meidän parisuhdetta tai ystävyyssuhdetta, millään tasolla. Kontrollifriikit ja muut voit jättää elämästäsi heti kun alamme seurustella.

5

163

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Heti eristämässä ystävistä 🚩. Narsisti varoitus.

      • Anonyymi

        Ei kenenkään tarvitse olla tekemisissä epämiellyttävien henkilöiden kanssa, jotka haluaa vain pahaa. Ei se mitään narsismia ole vaan itse suojelua.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Ei kenenkään tarvitse olla tekemisissä epämiellyttävien henkilöiden kanssa, jotka haluaa vain pahaa. Ei se mitään narsismia ole vaan itse suojelua.

        Totta!


    • Anonyymi

      Jep, aika yksinään saanut olla ja se ei haittaa ollenkaan.

      Kuin hänelle kirjoitan sivusta

    • Anonyymi

      En minä ole naristien kanssa muutenkaan tekemissä, koska sehän oli kunnianloukkaus olla SOMESSA jos pädetään omalla naamalla ja yritystoiminilla jotka ovat edustavat YHDENVERTAISUUSLAIN mukaan ELÄIMIÄ SEKÄ ELÄINTENPALVELUITA.

      En minä omista eläimiä ja en omista edes lintuja jotka käyvät ikkunalaudalla välillä istumassa ja iloisesti hyppimässä. En edes ruoki lintuja talvella, koska linnut löytää luonnosta ruokansa. Ruokkimalla lintuja toimitaan luontoa vastaan ja lintu lajit kuolee, koska ne eivät osaa hakea luonnosta ruokaa. Tuo saa myös aikaan sen, että petolinnut hyökkää pikku lintujen pesiin ja syövät poikaset/hajoittaa munia, koska lintujen puolustus mekanismi katoaa. Linnut ovat syömässä ihmisten käsistä ruokaa, koska ihmisten pitää saada NARSISTEINA huomiota SOMESSA niillä lintu ja muilla eläin kuvilla.
      Tuo johtaa siihen, että KAIKKI HALUAA TEHDÄ SAMAA!
      He kesyttävät lintuja ja muita eläimiä ruokkimalla niitä pihoille.
      Sehän on normaalia, että linnut ja eläimet käyvät pihoilla, mutta se että niitä aletaan ruokkimaan ONGELMA.
      Joku voi ruokkia karhuja, susia, ilveksiä sekä muita eläimiä ja ei ne hänelle tee mitään, mutta jos hän jättää ruokkimatta niin se eläin lähtee hakemaan ruokaa seuraavasta pihasta ja sitte se kipittää pitkin kyliä sekä hakee ruokaa!

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Yritystuet 10 mrd. vuodessa, eli yrittäjäriski valtiolla kuten kommunismissa

      Pelkästään Viking Linen viinanhakuristeilyitä sponsoroidaan 20 miljoonalla eurolla vuosittain. Dieselin verotukikin on
      Yrittäjyys
      62
      6755
    2. Pystyisitkö pitämään

      Näppejä erossa jos tulisi siihen tilaisuus
      Ikävä
      66
      6578
    3. Sture Fjäder haluaa tuensaajien nimet julki

      Kokoomuspoliitikko haluaa yli 800 euroa kuukaudessa tukia saavien nimet julki. Ehkä olisi syytä julkaista myös kuvat? h
      Maailman menoa
      144
      5404
    4. Luotathan siihen tunteeseen, joka välillämme on?

      Uskothan myös, että se kestää tämän? Kaipaan sinua valtavasti. Vielä tehdään yhdessä tästä jotain ihmeellistä ja kaunist
      Ikävä
      50
      4413
    5. En saa sua mielestäni vaikka tekisin mitä

      Mikä tähän auttaa.. ei mikään. Edes aika. Kaivan sut kohta vaikka kivenkolosta että saan kysyä haluatko sinäkin💛
      Ikävä
      20
      4059
    6. Onnettomuus

      Hukkajärventiellä kolaroi lavetti ja henkilöauto. Uutista ei missään! Hys hys ollaanko hiljaa tästäkin?
      Kuhmo
      5
      3600
    7. Milloin viimeksi näit kaivattusi?

      Toimisitko nyt toisin kuin siinä tilanteessa teit?
      Ikävä
      37
      3108
    8. Tuntuuko ettet tiedä

      Enää miten toimia mun suhteen. Kun en taida tietää itsekään
      Ikävä
      28
      3023
    9. Maahanmuuttajat torjuvat marjanpoiminnan - "emme ole rottia"

      Ruotsalaisen journalistin selvitys paljasti, miksi maahanmuuttajat kieltäytyvät työstä. Taustalla vaikuttavat kulttuuris
      Maailman menoa
      69
      2720
    10. Köysi alkaa kiristyä putinin kaulalla....

      Putin pelkää eniten juuri omaa porukkaansa, ja siihen on varmasti syytä kun sota ei ole mennyt hyvin, tappiot ovat valta
      Maailman menoa
      36
      2223
    Aihe