Toimisitko nyt toisin kuin siinä tilanteessa teit?
Milloin viimeksi näit kaivattusi?
37
3228
Vastaukset
- AnonyymiUUSI
Syö perce
- AnonyymiUUSI
Avaa nyt vähän, mitä viimeksi tapahtui?
- AnonyymiUUSI
Syö perCee
- AnonyymiUUSI
Viime viikolla. En, koska hän ei tule yhtään vastaan.
- AnonyymiUUSI
Haluaisin nähdä, mutta kun en tunnista. Ihan kaveripohjalta.
- AnonyymiUUSI
Ei ole kauaa, kun nähtiin. Nyt menisin vielä vähän lähemmäs.
n- AnonyymiUUSI
Mitä se hyödyttää?
- AnonyymiUUSI
Anonyymi kirjoitti:
Mitä se hyödyttää?
Saisin olla vähän lähempänä, se on se "hyöty".
- AnonyymiUUSI
Ei varmuutta oliko hän, viime kuussa.
- AnonyymiUUSI
Viikkoja. Halaten toivottaisin hyvää x. Vaivihkaa pussaisin kaulalle.
- AnonyymiUUSI
Kohta vuosi sitten, oli salarakkaan ystävänsä kanssa liikkeellä 😭. Onhan tuo vastaan tullut autolla mutta niitä ei lasketa.
- AnonyymiUUSI
Tänään. Aina yhtä kiva kokemus:) Ei vain etene, kun en tiedä, mitä ajattelee. Ollappa kyky lukea ajatuksia.
- AnonyymiUUSI
Mies ottaa tilanteen nyt haltuun.Sinun vuoro.Muuten vinkki.En pyyhkinyt sitten tekstiä!
- AnonyymiUUSI
Bälä bälä
- AnonyymiUUSI
on siitä hetki aikaa ,enkä tekisi yhtikäs mitään ,koska en halua ketään enää ikinä lähelleni. haluan mielenterveyteni edes jonkinlaiseen kuntoon ja paalua sillain että pärjätään. ja koiran. ja ?, muu saaki si olla ei ole mua varten.
- AnonyymiUUSI
Sellaisia ne t naiset on.
- AnonyymiUUSI
Siitä on vuosia. En tekisi mitään toisin.
- AnonyymiUUSI
En toimisi toisin. Hän kertoi minulle olevansa varattu, joten jos joskus tapahtuu joku askel, se tulee hänen suunnaltaan.
- AnonyymiUUSI
Juuri näin.
- AnonyymiUUSI
Tänään, vähän yllättäen nähtiin. En olisi voinut toimia toisin. Tai toki olisin, mutta se meni ihan luontevasti.
- AnonyymiUUSI
Usein, on helppoa olla jälkiviisas. https://www.youtube.com/watch?v=0T2GUjo5W0Y&list=RD0T2GUjo5W0Y&start_radio=1
- AnonyymiUUSI
Minä en eroa. Voin olla kaveri ja katsoa onko meillä mitään yhteistä josta voidaan sitten jatkaa syvempään seurusteluun.
- AnonyymiUUSI
https://youtube.com/shorts/ATIj-vtw76g?si=Q83wyn9YHA_OAE0y
Saku näki viimeksi kun katsoi tämän videon - AnonyymiUUSI
Tänään. Etäältä..🥲
- AnonyymiUUSI
12.3.2025🤍🩵
- AnonyymiUUSI
Hymyilisi ainaki isommin ja koittasin sanoa ainaki moi 😍☺️
- AnonyymiUUSI
En tiedä, siinä tilanteessa ei varmaan olisi voinut toimia muutenkaan. Tuntui että aina on joku tai jokin esteenä. :(
- AnonyymiUUSI
Samaa mietin, aina tulee joku tai jokin esteeksi kun voisin avautua. Miksi?
- AnonyymiUUSI
Mitä lyulet toimisinko?
- AnonyymiUUSI
Et.
- AnonyymiUUSI
Toimisit ja lujaa
- AnonyymiUUSI
Siitä on jo yli vuosi, ehkä jopa puolitoista. En minä voinut toimia sen kummemmin kuin toimin. Hän ei tullut yhtään vastaan vaikka yritin vaikka mitä. Viesti tuli perille ja annoin olla.
- AnonyymiUUSI
Joo. Katsoisin tarkemmin. Laittaisin mieleen. Loppuelämäksi ehkä.
- AnonyymiUUSI
Vuosia, ei varmaan olisi enempää tehtävissä kuin silloin tein.
- AnonyymiUUSI
Voisitteko lopettaa tuon paskan jaarittamisen,etsikää itselle uudet ystävät,jos he haluaisivat olla teidän seurassa,koska samaa uikutusta päivästä toiseen!
- AnonyymiUUSI
Anonyymi kirjoitti:
Voisitteko lopettaa tuon paskan jaarittamisen,etsikää itselle uudet ystävät,jos he haluaisivat olla teidän seurassa,koska samaa uikutusta päivästä toiseen!
Miksi sinä edes käyt täällä. En ole tuo edellinen. Jos sinua häritsee muiden kirjoittelu niin älä lue. Vttuako täällä esität jotain pomoa.
- AnonyymiUUSI
7 vkoa sitten hän otti hatkat. Siitä asti olen tehnyt hidasta kuolemaa. Odotan vaan koska hän palaa jos palaa. ❤️
Sydän pyytää odottamaan. Järki on toista mieltä.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Yritystuet 10 mrd. vuodessa, eli yrittäjäriski valtiolla kuten kommunismissa
Pelkästään Viking Linen viinanhakuristeilyitä sponsoroidaan 20 miljoonalla eurolla vuosittain. Dieselin verotukikin on636783- 686782
Sture Fjäder haluaa tuensaajien nimet julki
Kokoomuspoliitikko haluaa yli 800 euroa kuukaudessa tukia saavien nimet julki. Ehkä olisi syytä julkaista myös kuvat? h1475438Luotathan siihen tunteeseen, joka välillämme on?
Uskothan myös, että se kestää tämän? Kaipaan sinua valtavasti. Vielä tehdään yhdessä tästä jotain ihmeellistä ja kaunist504483En saa sua mielestäni vaikka tekisin mitä
Mikä tähän auttaa.. ei mikään. Edes aika. Kaivan sut kohta vaikka kivenkolosta että saan kysyä haluatko sinäkin💛204089Onnettomuus
Hukkajärventiellä kolaroi lavetti ja henkilöauto. Uutista ei missään! Hys hys ollaanko hiljaa tästäkin?53650- 373228
- 283153
Maahanmuuttajat torjuvat marjanpoiminnan - "emme ole rottia"
Ruotsalaisen journalistin selvitys paljasti, miksi maahanmuuttajat kieltäytyvät työstä. Taustalla vaikuttavat kulttuuris752769Köysi alkaa kiristyä putinin kaulalla....
Putin pelkää eniten juuri omaa porukkaansa, ja siihen on varmasti syytä kun sota ei ole mennyt hyvin, tappiot ovat valta402259