aikuiset miehet koulukiusaajina

luulis että aikuiset seniori-ikäiset osaisi jo käyttäytyä vaan tuntuu että monet sen ikäiset on koulukiusaajia mentaliteetiltaan karjalassa. lapsentasoista kieroilua ja selkään puukottelua ja keksitään tarinoita toisista. totuudessa ei pysytä
12386
2Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 12

Vanhimmat

Tämä selkäänpuukotusfoobikko on näemmä päässyt osastolta, vai onko siellä saanut nettioikeudet? Ei olisi pitänyt antaa, ei ole vielä terve.

Äänestä
  • Näytä minulle ihminen joka ei kammoksu selkäänpuukottajia. Kyllä terve ihminen kammoksuu sellaisia ihmisiä ja karttaa kaukaa.

    Äänestä

  • Anonyymi00004 kirjoitti:

    Näytä minulle ihminen joka ei kammoksu selkäänpuukottajia. Kyllä terve ihminen kammoksuu sellaisia ihmisiä ja karttaa kaukaa.

    sulle tekisi puukko selässä hyvää, loppuisi tuo ainainen kitinä

    Äänestä

,myö äijäköörin kanssa uimahallissa saunassa, ollaan ihmetelty tätä ,ja tummelikin on päässyt jo kuivumaan.

Äänestä
  • Näin kun karvaperseinen mies pieraisi suihkussa,niin kuivuneet kakkakikkareet vaan persposkissa heilui eestaas😃

    1Äänestä

Kumpikohan. Arto vai Maza tämänkin aloituksen takana on?

Äänestä
  • Joutaisi aloittaja laittaa köysiin ja viedä hoitoon.

    Äänestä

  • Anonyymi00010 kirjoitti:

    Joutaisi aloittaja laittaa köysiin ja viedä hoitoon.

    Joskus on niinkin päin, että koululaiset kiusaa vanhempia ihmisiä kaupoissa ja kaduilla?
    Joten turha lienee valittaa jos pentujakin välillä kiusataan.

    Äänestä

Saanko minäkin kiusata koulua...? 🙋‍♂️

Äänestä

Olen pannu teinipinppii paljaalla pinppiin

Äänestä

Ilmoitan Vornaselle, loppuu se ininä!

1Äänestä
  • Spåermaa vodelta pilluun

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 9 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

luulis että aikuiset seniori-ikäiset osaisi jo käyttäytyä vaan tuntuu että monet sen ikäiset on koulukiusaajia mentaliteetiltaan karjalassa. lapsentasoista kieroilua ja selkään puukottelua ja keksitään tarinoita toisista. totuudessa ei pysytä

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu