Aiforia Technologies osakkeella treidataan nyt

Semmoista liikehdintää on, että treidaajat yrittäää tehdä tulosta.
2319
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Mistäs niin päättely..
Osake on halpa ja houkuttelee jo testaamaan sijoitusta...

Itse ostin. Tätä osaketta siivun koska osake oli halpa ja vaikka siinä on pitkä pudotus takana on siinä kuitenkin potentiaalia jos asiat menee putkeen kun tämän tuote ollaan vasta laajemmin tulossa jakeluun..

Mutta riskiä on.

Kiinnitin huomion tämän firman suuriin kuluihin ja mietin että tämän tuotteen hyödyntäminen vaatii pitkää tuotekoulutusta mikä voi olla riski tuotteen laajempaan käyttöönottoon

Äänestä

En usko että laajemmin treidataan kun loppupeleissä hyvin pienillä oaakemäärillä tehdään kauppaa

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Semmoista liikehdintää on, että treidaajat yrittäää tehdä tulosta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu