autoilu Malagan seudulla

Viime aikoina on ollut puhetta liikenteen vaarallisuudesta Espanjan Malagan seuduilla..Pitääkö väite paikkaansa, eli uskallanko vuokrata auton viikoksi? Olen mielestäni hyvä kuljettaja ja pärjään suomen liikenteessä hyvin, mutta riittääkö se epsaniassa
3528
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Ihan hyvin pärjää.

Äänestä

Seudulla on runsaasti ns. kiertoliittymiä. Kun muistaa, että liittymässä ajavilla on etuajo-oikeus, niin hyvin menee. Taustapeili ja vilkku ovat arvossaan noin yleensä.

Äänestä

meno on siellä päin, ihan erilaista kuin suomessa, mut huolella vaan ja yrittää mennä virran mukana! =)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


KoooMikko kirjoitti:

Viime aikoina on ollut puhetta liikenteen vaarallisuudesta Espanjan Malagan seuduilla..Pitääkö väite paikkaansa, eli uskallanko vuokrata auton viikoksi? Olen mielestäni hyvä kuljettaja ja pärjään suomen liikenteessä hyvin, mutta riittääkö se epsaniassa

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu