Mikä auton kanssa on vikana

On kyllä ihmisillä vaikeuksia autojen kanssa että pitää oikein käydä parturissa ja ostaa oikeanlaiset vaatteet että on uskottavan todellinen auton ratissa.
7360
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Maassa maan tavalla

Äänestä

Omistat varmaan Nissan merkkisen kulkuneuvon?

Äänestä
  • Ja sinun silmälasit tokmannilta?

    Äänestä

  • Anonyymi00004 kirjoitti:

    Ja sinun silmälasit tokmannilta?

    Eikun niitä voi ostaa Nisseniltä 🥸 🙃🤣

    Äänestä

Rasvatukka partureilla on veronkiertobemarit ja tukat niin sanotusti mintissä. Sitä persu ja kokoomus politiikan suomaa rehellistä yrittämistä johon saadaan veronmaksajien kustantamia yritystukia.

Äänestä
  • Käytkö nää töissä vai huuteletko muuten vaa?

    Äänestä

Akussa se vika on.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

On kyllä ihmisillä vaikeuksia autojen kanssa että pitää oikein käydä parturissa ja ostaa oikeanlaiset vaatteet että on uskottavan todellinen auton ratissa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu