Poppi poppi.

Moro.Mitä liikkuu nupissa.jotka sitä rumputusta soittaa.liekkö jo kolahtanut liikaa omaan ,nilkkaan.
191984
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 19

Vanhimmat

Tullaan soittamaan illalla thai hieronnan ovelle, niin kuuluu varmasti!

Äänestä
  • Noin olen ajatellut sen olevan. En voi sietää sellaisia aikuisia ihmisiä, jotka käyttäytyvät kuin uhmaikäiset lapset!

    Äänestä

  • Hyvä.kannattaa ajatella.Ei tätä yhteiskuntaa hoideta uhkailulla.järki päähän.hyvää viikonloppua.

    1Äänestä

  • Ei satu

    Äänestä

Huomion hakkuahan se jumputus.

Äänestä

Kuuluu nykyajan soidinmenoihin.

Äänestä

Antaa nuorison jumputtaa. Samallalailla sitä on itekkin aikonaan oltu autojen kyydissä missä tuo jumputus kuulunut. Sitä täydempi auto mitä paremmat jumputuslaitteet. ja jos ette ole olleet ei teillä valittajat ole nuoruuttakaan ollut.

Äänestä
  • Joo kyllä varmasti sano missä asut niin järjestetään sinulle myös sinne musisointia ja rälläämistä

    Äänestä

  • Anonyymi00018 kirjoitti:

    Joo kyllä varmasti sano missä asut niin järjestetään sinulle myös sinne musisointia ja rälläämistä

    Et sinä mihinkää kykene

    1Äänestä

  • Anonyymi00018 kirjoitti:

    Joo kyllä varmasti sano missä asut niin järjestetään sinulle myös sinne musisointia ja rälläämistä

    No täällä Hyrynsalmella asutaan

    Äänestä

Lopettakaa valitus muuttakaa korpeen jos ei jaksaa poppia kuunnella musiikkia kuuluu elämään kaikenikäisille vanhakin nuortuu kun kuulee kunnon musaa

1Äänestä
  • Kylän porukka ei myöskään tykkää öykkäreistä ja pahoinpitelijöistä. Muuta jeeppis kanssa sinne mistä oot tullutkin, niin saat mielenrauhan.

    2Äänestä

Ei kaj vai oliko se totta kaj

Äänestä

jäätelöauton vastine Hyrynsalmi Cityssä.

Äänestä

Miten Hyrynsalmen kuninkailla menee? Oottehan muistanu töissä käyä ja nukkua yöt hyvin?

Äänestä

Nupit kaakkoon ja voisitte enemmän soitella musaa täällä iskun puoleisessa päässä

Äänestä

Virsistähän se nuppi menee sekaisin

Äänestä
  • Miten sinä Jumalaton kehtoat tuommosta!?!!? Herramme Jumala on sinunkin puolestasi poikansa antanut!!!! Äitisi kun tietäsi

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 22 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Moro.Mitä liikkuu nupissa.jotka sitä rumputusta soittaa.liekkö jo kolahtanut liikaa omaan ,nilkkaan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu