Miksi Kylmis ei ala rappiostriimaajaksi?

Anonyymi-ap

Jos pottukoira siihen pystyy niin kyllä kylmäkäsikin.

8

383

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Mitä jos tämä arjen sankari ja järjen suuri jättiläinen MENISI TÖIHIN.

    • Anonyymi

      Kylmis on introvertti ja ei halua jakaa koko elämäänsä hyeenalaumoille. Pottukoirakin on joutunut vaikka minkälaisien ovihyökkäyksien kohteeksi ja Kylmis haluaa vain olla rauhassa ilman häiriöitä ja draamaa.

      Kylmis tekee oman aikataulunsa mukaan taidevideoita, joskus videon vuodessa, joskus ei yhtään. Rappiostriimaus olis kovaa hommaa ja pitäis olla jatkuvasti lähetys päällä. Ei sovi enää Kylmikselle mitenkään noin kuluttava elämäntapa ja se veisi Kylmiksen hautaan.

    • Anonyymi

      Ei taida terveys kestää. Tietty jos apteekkimurrot ja pakeneminen hoidosta oltais saatu nauhalle, nii suosio olis taattu.

    • Anonyymi

      Suljetulla osastolla on kamerat kielletty.

      • Anonyymi00008

        Potilaiden omat kamerat. Siellä on omasta takaa tallentava videovalvonta.


    • Anonyymi

      aaaaaaaaaaaaaaaaa minä kylmiksen juoksu raiskaaaaan aaaaaaaaaaaaaaaaaaa

    • Anonyymi00006

      Viron pottu

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Porvarimedia: Räsänen vei Lindtmanilta pääministerin paikan

      Lisäksi suomalaiset ovat innostuneet tuhlaaman, koska kuluttavat inflaation verran enemmän rahaa. Eikö porvarimedialla
      Maailman menoa
      57
      2804
    2. Ruotsi laskee jälleen bensaveroa, Riikka irvailee tumput suorana

      Euron bensa oli persujen vaalilupaus, mutta kohta alkaa olla kolmosella alkavia litrahintoja. Meanwhile in Sverige: "
      Maailman menoa
      36
      2409
    3. SE TAPAHTUI - Pekka Aittakumpu: Avioero

      Perussuomalaisten kansanedusta Pekka Aittakumpu käy parhaillaan avioero prosessia. Aittakumpu on siviiliammatiltaan past
      Perussuomalaiset
      92
      1943
    4. Anita ei saanut Heikkiä pihalle

      Kemijärven kaupunginvaltuusto ei tehnyt tietoisesti laitonta päätöstä. Heikki johtaa kaupunginhallitusta yhäkin.
      Kemijärvi
      85
      1305
    5. Martina Aitolehden rinnalla nähty Matias Petäistö yllättää - Uusi aluevaltaus TV:ssä!

      Matias Petäistö on tuttu Erikoisjoukot-realityn tiukkana kouluttajana. Hän on myös tuttu näky Martina Aitolehden parina,
      Kotimaiset julkkisjuorut
      30
      1139
    6. Emotionalisuuden puute.

      Joillain ihmisillä ei vain ole sitä "jotain". Heille kaikki täytyisi "vääntää" rautalangasta. Mutta heistä ei vaan o
      Sinkut
      155
      841
    7. Sait mut mies heikoksi

      Yllätti tämä asia nyt kyllä. Olet ollut mielessä koko ajan. Ei riitä pelkkä kevät nyt syyksi. Veit jalat alta. Pannaan m
      Ikävä
      80
      764
    8. Ei ole vaikea päättää kumpi

      Hän on vaimomateriaalia. Sinä olet vain tuollainen pieni kiusankappale.. Revi siitä.
      Ikävä
      52
      696
    9. Ymmärrätkö jo nyt, että

      Vetäytyminen ei kannattanut? Asioista pitäis puhua rauhassa hyvässä hengessä eikä lakasta maton alle. Yhdeltä ihanalt
      Ikävä
      44
      682
    10. 43
      655
    Aihe