Mikä saa aikaiseksi, että ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
ihminen aijaa verokorttinsa Pattayan matkailupalstalle sen ohessa että PATTAYAN MATKAILUPALSTALLA esiintyy miljonäärinä.
Täytyyhän tustalla olla jotain todella vakavaa traumaa.
ihminen aijaa verokorttinsa Pattayan matkailupalstalle sen ohessa että PATTAYAN MATKAILUPALSTALLA esiintyy miljonäärinä.
Täytyyhän tustalla olla jotain todella vakavaa traumaa.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Pasanen alkoi keulimaan mutta löysi itsensä tatamista ja joutui nappaamaan nitroa. Pasanen esitteli joukon skenaarioita joiden avulla olisi tullut miljonääriksi. Mikään niistä ei toteutunut ja siellä sitä jökötetään vuokrakaksiossa yksin, eikä ole edes autoa. Munatonta keulimista siis.
Näin se Posso teki ja laittoi verokortista kuvakaappauksen. Sieltä tuli sitten vastineeksi pari vähän isommilla numeroilla varustettuna.
Tarkoitushan oli vain kumota takuu eläke paskan puhumisen, 25000 euroa vuosi eläke on varsin hyvä eläke vajaalla työ historialla, siihen ei kela ukot pysty, pitää tienata varsin hyvin työaikana.
Onko sinulla siis vakava trauma, kuten aloittaja ehdottaa?
Ei tietääkseni, muiden kuin laholaisten mielestä.