Permmäinen syy myös.

Anonyymi-ap

Mikähän mahtaa olla että++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Ihminen jolla ei ole mitään tekemistä thaimaan kanssa, viettää elämänsä pattaya palstalla

Täytyyhän tustalla olla jotain todella vakavaa traumaa.

1

<50

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi
      UUSI

      Tapaus Pasasessa suurin kummajainen on että hän on ilmiselvästi samassa kelkassa, asiassa ja aikataulussa liikkeellä tämän Senssunsa kanssa. Ei kahta sanaa siitä.
      Tykittävät yksinpuheluaan "keskenään" vain kirjoittamisen aikaa vievin välein, poistuvat ja saapuvat yhtäaikaa. Toinen aloittaa teeman johon toinen heti yhtyy pyhää vihaa leiskuen ja sitten alkaa loputon inttäminen. Vaikka kuinka tulisi turpaan niin inttäminen ei lopu. Tulee youtubesta yksittäinen tapaus joka Pasasen järjen mukaan osoittaa asian tai tavan olevan yleistä Thaimaassa.

      "Kummallakin" järki toimii siten että jos Pasanen ei ole jotakin henkilökohtaisesti nähnyt, ajatellut, tiennyt tai kokenu, niin sitä ei ole olemassakaan, sillä hän on omasta mielestään nähnyt ja kokenut kaiken mahdollisen ja mahdottoman. Senssu yhtyy täysin Pasasen mielipiteeseen, vaikkei itsellään ole siihen mitään lisättävää.

      Raivohullu kateus irtoaa molemmilta heti ja välittömästi ja se ei ihan äkkiä hellitä, vaan palaa uudelleen ja uudelleen kertausten muodossa.
      Kummallisin asia tässä siis on se, että kuinka sekaisin 65 vuotiaan miehen täytyy olla, että hän näkee tuon vaivan pitää tätä Senssuaan elossa ja kaverinaan? Kuinka yksinäinen täytyy olla että tekee tuon?

      On vaikeaa uskoa että noin vakavaa DID-sivupersoonahäiriötä on oikeasti olemassa, mutta totta se on. Enpä ennen ole moista nähnyt kuin elokuvissa ja niissäkin aika harvoin.
      Pasanen on kuitenkin jokseenkin tietoinen sekä Senssusta että siitä, että hänet on diagnosoitu useilla mielenterveyteen liittyvillä diagnooseilla ja siellä on jonkinlainen rappeuttava aivosairaus lisäksi taustalla, sillä pahemmaksi vain menee.

      Käyttää Senssun osalta joskus oikolukuohjelmaa, jotta vaikuttaisi olevansa eri kirjoittaja, mutta unohtaa usein käyttää sitä ja sitten sieltä tulee sitä samaa siansaksaa peräjälkeen.
      Ikävä asia myös lähimmäisilleen tuo patologinen valehteleminen, jota hän tekee täysin surutta ja piittaamatta siitä miten naurettavia väitteitä esittää.
      Onneksi hänellä ei enää ole lähimmäisiä, joita kiusata.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Hyvää syntymäpäivää Sanna 40 vee!!!!

      ᕼᗩᑭᑭY ᗷIᖇTᕼᗞᗩY Sister ❣️🥰 🎉🎂✨🍰🥳 🥳🎂🥂 🎉🎊🎁🎈🎂
      Maailman menoa
      143
      5988
    2. Mikä on vaikeinta siinä, että menetti yhteyden kaivattuun, jota vielä ajattelee?

      Mikä jäi kaihertamaan? Jos jokin olisi voinut mennä toisin, mitä se olisi ollut? Mitä olisit toivonut vielä ehtiväsi san
      Ikävä
      428
      2983
    3. Kerro kaivattusi etunimi

      Miehille..
      Ikävä
      153
      2971
    4. Onhan tää tyhmää ajatella sua kun tuskin ees muistat mua

      Hyvää yötä sinne jonnekin. 💔
      Ikävä
      26
      2324
    5. Persut rahoittavat velkarahalla rikkaiden ökyelämää

      Minkä vuoksi persut eivät leikkaa rikkailta, joilla on maksukykyä? Tuskinpa tuo persujen käytös saa Suomen kansalta hyv
      Maailman menoa
      20
      2171
    6. Kerro kaivattusi etunimi

      Naisille
      Ikävä
      78
      1507
    7. Ikuiset kaipaajat

      Miksette vaan mene sen kaipauksen kohteen luokse ja puhu sille suoraan? Mitä järkeä on kaipailla jotain puolituttua vuo
      Ikävä
      64
      1416
    8. Veronmaksajat kustantavat yrittäjien eläkkeitä jo yli 500 miljoonalla

      Suomalaista yrittäjää ei kommunistista erota. Aktiivisen "yrittämisen" maksattaa yritystukina yhteiskunnalla, ja vieläpä
      Yrittäjyys
      14
      1194
    9. Kun ei numeroa

      niin en edes voi viestittää, et suunnitelmiin tuli muutos. Ikävä on, ja kasvaa vaan🤍
      Ikävä
      10
      1122
    10. Mikä musta tekee

      Oikein haluttavan sun silmissä? Mä en ymmärrä. Parasta aika mennyt ko ohi 😃
      Ikävä
      53
      1040
    Aihe