Yhteenkää ennustusfirmaan en enään soita!
Sieltei löyä muita kun pas**'' jauhajia!
Moniin olen soittanu, monille eri tarinatädeille, lopputulos-, yhtä tyhjän kansa eli rahat meni.
Tietäkää, sinne voi mennä ittelleen tiliä tekemää ihan ketä vaan. Ei ne ole mitään oikeita näkijöitä, eikä niistä semmosia tule!
Älkää alkako tähän palvelulinjain tätit muuta vakuutella. Se juna meni jo!
Ennustusfirmojen tarinan kertojille kiitos ei!
26
423
Vastaukset
- Anonyymi
Ihan samaan päädyin jo ajat sitten. Siihen vaikutti se kun näin jonkun työpaikka ilmoituksen, jossa sellaisille linjoille haettiin sujuvasanaisia henkilöitä töihin.
Aika vähäset on vaatimukset että pääsee langoille lavertaan. Se Astral vasta vitsi! Ei tiennyt olisko itkeny vai nauranu ja huvittavinta kun ne tyypit näytti olevan ihan tosissaan. Itellä ei olis pokka pitäny. - Anonyymi
Täysin samaa mieltä. Googlaan aina ja jos huomaan että on töissä jossain lurituslinjoilla niin ettin sellasen joka ottaa vastaan omalla numerolla ja nimellä, josta huomaa että on oma eikä vaihdu useammin kun ukolla paita.
- Anonyymi
Naomille ei ainakaan kannata soittaa, ei tiedä mitään.
- Anonyymi
Mutta eihän Naomi ole missään palvelulinjoilla! Hänhän nimenomaan ottaa vastaan omalla numerollaan ja henkilökohtaisesti. Tässä palstassa nyt tiemmä ihan muista kuin aitonäkijöistä.
- Anonyymi
Soitin :) ja kannatti!
Jäin hiljattain työttömäksi, tuleviin työnäkymiin halusin selvyyttä ja sain :) - Anonyymi
Aada pitäisi sun tietää ettei Naomin tarvitse olla missään nauratuslinjoilla. Hänhän on näkijä joka on saanut synnyin lahjanaan näkemisen lahjan.
- Anonyymi
Firmoissa on pitkänlinjan tekijöitä, jotka eivät mainostele itseään ja ihmisillä on hyviä kokemuksia. Enemmän itselläni on mennyt rahaa hukkaan näihin etukäteen maksettaviin. Eivät ole loppujen lopuksi nähneet mitään oikein kun taas näissä muissa on ollutvoikein nähneitä ja puhelu kestänyt 5-10 min.
- Anonyymi
Ap laittanu
<<<Älkää alkako tähän palvelulinjain tätit muuta vakuutella. Se juna meni jo!<<<
Nii mitä kohtaa tosta et ymmärtäny. - Anonyymi
Yksikään oikea näkijä ei näe yhtikäs mitään 5-10 minuutin aikana!
Näin on minulle aito näkijä sanonut, kun kysyin häneltä mikä on minimiaika sessioon,
Sanoi, että aivan turha odottaa että alle 15- 20 minuutissa tapahtuu, että näkijän pitää ensin päästä rauhassa sen katsottavan energioihin.
Että jos haluaa luotettavan katsannon, kyllä se ainakin sen 20-30 minuutin ajan vaatii. Arvatkaapa paljonko tulee maksamaan 30 minuuttia palvelulinjojen feikeille soitettaessa, kyllä, aika paljon! Jokainen osaa laskinta käyttää. - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Yksikään oikea näkijä ei näe yhtikäs mitään 5-10 minuutin aikana!
Näin on minulle aito näkijä sanonut, kun kysyin häneltä mikä on minimiaika sessioon,
Sanoi, että aivan turha odottaa että alle 15- 20 minuutissa tapahtuu, että näkijän pitää ensin päästä rauhassa sen katsottavan energioihin.
Että jos haluaa luotettavan katsannon, kyllä se ainakin sen 20-30 minuutin ajan vaatii. Arvatkaapa paljonko tulee maksamaan 30 minuuttia palvelulinjojen feikeille soitettaessa, kyllä, aika paljon! Jokainen osaa laskinta käyttää.Kerran olen kokeillu ei hyvä. Koitti pitkittää puhelua turhalla lätinällä suljin luurin.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Kerran olen kokeillu ei hyvä. Koitti pitkittää puhelua turhalla lätinällä suljin luurin.
Tarkotin tuolla siis juur tommosta 0700 -linjan " ennustajaa " joka puhui puuta heinää ja koitti pitkittää puhelua. en laita tähän nimee mutta kova mainostus hällä menosa en soita noille satulinjoille enää.
- Anonyymi
Kukin voi soiittaa mihin tykkää mutta olen aloittajan kanssa ihan samaa mieltä. Jos jollakin on näkemisen kyvyt ja lahjat, niin mihin ihmeeseen tarvittisi silloin jotain puhelinpalvelu -linjaa?
Aika vähän on niitä jotka tekee omalla nimellään ja numerollaan, osa näyttää tekevän niinkin, mutta sitten kuitenkin myös palvelulinjoilla. Sellaiset skippaan saman tien itsekin. - Anonyymi
Täysin samaa mieltä kuin aloittaja, näissä topiceissa koittavat raivoisasti vakuutella näkijänkyvyillään, joita ei siis ole! Kokeiltu on aikoinaan.
Sitä oikeeta, Sastamalan näkijää ne lyttää oikein huolella, joku seko selittää joka kommentin perään että on Naomi, niin on tohinoissaa että näkee ja kuulee sen ja millon on sillä jo monta sivupersoonaaki, aika ulaulaa mennään.- Anonyymi
Niin näkyy, joka kommentin perään laittaa että Naomi sitä ja Naomi tätä.
Heillä on varmaan aikaa sellaseen ei ainakaan asiakkaat rasita. - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Niin näkyy, joka kommentin perään laittaa että Naomi sitä ja Naomi tätä.
Heillä on varmaan aikaa sellaseen ei ainakaan asiakkaat rasita.Eilen näkyy niistä joku täysin seonneen. Kirjoittanut joka ketjuun ainakin tusinan kommentteja missä haukkuu sitä oikeaa ennustajaa Naomia.
En ole mihinkään linjoille soittanut, mutta kun niitä kommentteja lukee missä haukkuu Naomia, niin en ikimaailmassa niihin soittaisi. Jos siellä porukkaa jolla asiat siinä mallissa niin ei ne voi kenellekään ainakaan avuksi olla. - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Niin näkyy, joka kommentin perään laittaa että Naomi sitä ja Naomi tätä.
Heillä on varmaan aikaa sellaseen ei ainakaan asiakkaat rasita.Kai se niitä pilailupuhelijoita kyrsii kun asiakkaat menee oikeille näkijöille.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Niin näkyy, joka kommentin perään laittaa että Naomi sitä ja Naomi tätä.
Heillä on varmaan aikaa sellaseen ei ainakaan asiakkaat rasita.Ihan sairaan hauskoja nämä :D Hahaha. :D feikit!!!
Jokaisen saamansa huonon kommentin jälkeen toi <mahtaa Naomi taas olla asialla> voi kökkö, hahaha :D
Olisivat nyt jonkun muun nimen tohon kekanneet, vaikka sen Tampereen suunnan f-leikki-näkijän niin joku vois uskookin, mutta laittelevat suomen parhaan näkijän piikkiin!!?
Kertoo kyllä että ei mennä ihan realiteeteissa.
Tuo A varsinkin, hahahaha :D menee tapauksella kovaa. Taitaa pissiä nilkoilleen tolla tohinalla, nythän täällä on Naomi keskustelut kaiken aikaa esillä.
Varasin mulle huomiselle ajan Naomilta, toi raivokkuushan kertoo että hän on TODELLA hyvä, vienyt ilmeisesti feikeiltä kaikki asiakkaat, ei ne muuten tollain sauhuaisi. - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Eilen näkyy niistä joku täysin seonneen. Kirjoittanut joka ketjuun ainakin tusinan kommentteja missä haukkuu sitä oikeaa ennustajaa Naomia.
En ole mihinkään linjoille soittanut, mutta kun niitä kommentteja lukee missä haukkuu Naomia, niin en ikimaailmassa niihin soittaisi. Jos siellä porukkaa jolla asiat siinä mallissa niin ei ne voi kenellekään ainakaan avuksi olla.Samaa miettinyt, että jos sillailla tarviittee riehua oikeaa lahjan saanutta näkijää rienaamassa niin ei voi asiat olla hyvin eikä ihan tasapainossa.
Miten sellaisella negatiivisella energialla voisi olla kenellekään avuksi.
Naomista oikein hohkaa sellainen empatia ja suuri elämän ymmärrys, joka kerralla on ollut niin voimaantunut olo, kun olen luonaan käynyt.
Hän on auttanut minut niin monista karikoista eteenpäin.
- Anonyymi
Kyllä toi Naomi puhuu alatyylisesti, kertoo hänen mielentasostaan.
- Anonyymi
Niin siinä nyt sama äänessä (mahtaa A ihan itse) joka käy Naomi ketjuissa kaipailemassa jollekin kullikoruja,-,- ja mitä muuta törkyä nyt sitten mihinkin, ahkerasti tuntuu joka ketjussa päivystävän.
kyllä tosiaan kertoo jotakin mielentasosta, mutta kenen,-,-
- Anonyymi
Alatyylinen on tuo Naomi.
- Anonyymi
Haaveiletko taas kullikoruista jollekin?
- Anonyymi
Aada keskenäs olet! Häpeisit jo!
- Anonyymi
Olet Naomi räävitön!
- Anonyymi
Muut on mitä osaa, Naomi on mitä haluu, niisse vaan on! Heh!
- Anonyymi
Vai HIH!
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
20v on otettu kiinni
Tulipalo oli sytytetty joten murhasiko ex omat lapsensa ja heidän Äidin. Tuskin sitä kukaan ohikulkijakaan sytytti.35312885Suomessa on ollut suurtyöttömyyttä ennenkin, ja lääkäriin pääsee nykyäänkin
Täällähän oli jonkun sekopään(vas.) juttu, että ennen ei ollut työttömyyttä ja lääkäriin pääsi. Siihen alkoi tietysti ko613824S-kaupoissa on nykyään ihanaa käydä
Kun niissä ei enää käy satuolentoihin uskovat hihhuIit eivätkä persut. Asiakaskunta on huomattavasti siistiytynyt muutam783722Riikka runnoo! Uutta velkaa tänä vuonna 17 mrd. euroa
Tirsk. Nyt kyllä hihityttää kuin pientä eläintä. Riikka takoo maailmanennätyksiä tasaiseen tahtiin. " [Riikka] joutuu123595- 853274
Kysymys: Kuinka moneen maahan neuvosto-venäjä on hyökännyt
viimeisten 90-vuoden aikana? Ja lähinnä on siis kyse neuvosto-venäjän naapurimaista - kuten Suomesta. Lista on huomatta593159IL - Auerin lapsia oli houkuteltu rahalla Annelin puolelle?
16:12 Outoja väitteitä Sijaisäidin mukaan Auerin lapsia koetettiin houkutella nettipalstoilla muuttamaan kertomuksiaan1353078- 1033038
Näin tyhmä vasemmistolainen on: "S-kaupoissa on nykyään ihanaa käydä
kun siellä ei ole hihhuleita eikä persuja." Vain tyhmä eli heikkoälyinen vasemmistolainen voi tehdä noin lapsellisia ju432918Savonlinan perhesurma, epäilty mies romani, äiti kantaväestöä
https://www.is.fi/kotimaa/art-2000011676508.html Savonlinnan seudun romaniyhdistyksestä kerrottiin lauantaina IS:lle, e1592724