Iltaa. Sinä halusit minun tulevan tänne. Mikä siellä sit viiraa, kun pitää tehdä tuota, mitä en nimeltä edes viitsi sanoa? Sakissa vieläpä. Mikä? Se en ole minä, joka on tehnyt pahaa kellekään. Ja jos/kun vähänkään tarkastellaan asioita, ne pahat löytyvät toisesta suunnasta. Minun osassani kuinka toimisit itse? Sitä paitsi. Kirjoitin jo aiemmin, että mikäli asiaa on tai sovitteluehdotuksia, minulle voi laittaa sähköpostia. Kukaan ei laittanut.
Kun tässä nyt olin jo lakihenkilön kanssa juttusilla, arvaapa, mitä hän sanoi? Jos tahdot tietää, otat yhteyttä sinne sähköpostiin.
En minä täällä viihdy ihan omasta tahdosta, tällä sivulla tarkoitan, mutta tuo, mitä tämän takana on, se on yksi syy siihen. Myös siitä johtuvat muut syyt, joita en mielelläni kävisi tänne kirjoittamaan.
Halusit minut tänne
Anonyymi-ap
3
109
Vastaukset
- AnonyymiUUSI
Laita tämä suoraan sähköpostina ihmiselle jolle tarkoitit. Puhukaa.
- AnonyymiUUSI
En voi laittaa. En voi ja toisekseen hänen tehtävä on ottaa minuun yhteyttä, mikäli haluaa. Ei minun.
- AnonyymiUUSI
Anonyymi kirjoitti:
En voi laittaa. En voi ja toisekseen hänen tehtävä on ottaa minuun yhteyttä, mikäli haluaa. Ei minun.
No vaikea kenenkään ottaa yhteyttä, kun ei tiedä kuka olet ja kenen pitää ottaa sinuun yhteyttä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Eli persujen rääkyminen Marinin hallituksen velanotosta oli sitä itseään
"Valtiovarainministeriön mukaan Marinin hallitus lisäsi valtion pysyviä menoja 3 miljardia eikä 11 miljardia euroa." El1256639MTV3 - Auerin poika todistaa videolla, miten Anneli pahoinpiteli lapsia!
Kello 10.04 – Ainakin kerran viikossa se löi. Löi muitakin sisaruksia, mutta ei isosiskoa. Nuorinta siskoa en ole nähny545692Orpon hallitus paskoi kaikki hommat
ja "yllätäen" ilmestyi raportti Marinin hallituksen tuhlailusta, raportti tuli kuin TILAUKSESTA.794438NO NIIN! Nyt on sitten prinsessa Sannan sädekehä lopullisesti rikottu
narsistia ei kannata enää kuin ne fanaattisimmat kulttilaiset, jotka ovat myös sitä Suomen heikkoälyisintä sakkia. Kun894321Kansa haluaa Marinin hallituksen takaisin ja Orpon pois
Suomen kansa on nyt ilmoittanut millaisen hallituksen Suomi tarvitsee. "Suomalaisten suosikki seuraavaksi hallituspohja1164112Mikä piirre kaivatussa on sinulle se juttu?
Tunnetko kaivattuasi vai onko hän haavekuva, jota et edes tunne? Joskus tää asia ei ole niin selvää.841456HihhuIi-Päivi täpinöissään Viktorin tapaamisesta
Eiköhän nyt kaikille ole vihdoin selvää kenen joukoissa tämäkin putinisti seisoo. https://www.iltalehti.fi/politiikka/a271270- 811267
- 3421266
Onko kaivattusi muuttunut sinä aikana
Kun olet hänet tuntenut? Jos, mihin suuntaan? Mistä epäilet muuttumisen johtuneen?35988