Speedhunters, Benz-mafia 🤣🤣🤣
Voi helevetin kuustoista, kuka noita oikein keksii 😆😆
Voi helevetin kuustoista, kuka noita oikein keksii 😆😆
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 10 sääntöjenvastaista viestiä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 18
Vanhimmat
Jeesus pelastaa
Jeesus tulee
Taisit sotkea keskustelun kysymyksen ,tyhmässä ,aivohyhmässä.i
Menkääs nyt pilipali pojat muualle satuilemaan
Voi vittu yks benz mafia on semmonen linttana farkkumese joka ihan kuppanen ja seisoo teollisuuskadulla, aika ruosteessa tuo mafia.
Yhtä kuppanen ku sun äitis aasi
Ne on niitä työttömiä luusereita, jotka syö adhd-lääkkeitä, töhrii, meuhkaa ja särkee paikkoja. Mistä niillä luusereilla olisi autoon rahaa pistää.
Mitä tuli sanottua, nyt suu kirjoittelee shekkejä joita kroppa ei pysy lunastamaan, se on turpasaunan paikka.. ja siellä ei edes uimahattu suojaa löylyltä..
Niihin tekis kieltämättä mieli illalla sovittaa ikkunaan me olemme ilmiö tarroja.
Kumma kun kukaan ei oo sovittanu uretaania putkeen
Mitä sitä uretaania, perunat on halvempia.
Tulevaisuuden äänekoski
benz mafia, voi vittu, vanhojen kuppasten sikalinttojen takaikkunassa, äärimmäisen noloa, kuka vittu edes kehtaa...
On kyllä poikkeuksellisen kuppanen kommari kylä, kateellisia kyyliä ja vittumaisia luonteita kohtuuttoman paljon väkilukuun nähden.
Nämä Benz mafian kääpiöt on kaikki ruskeanreiän ritareita.
Olet aivan oikeassa.
i`m gay.Bmv Power.
Mezessä on tilavampi takapenkki.