Se on S-kauppa!
Kyllä minä käyn Prismassa!
Anonyymi-ap
8168
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Oikea johtopäätös!
Kärkkäisellä en käy.Ihmetyttää nämä Ps/Kd väki joka oikein kehuu Kärkkäisellä asiointiaan.Sehän on tuomittu vihapuheesta juutalaisia kohtaan.
Mutta Kärkkäinen on yksityinen yrittäjä jota kannattaa tukea. S-ketju on Osuusliike ja mielestäni ainaki vähän kommunismiin viittaava . Kommunismi ei ole missään tuottanut hyvää muille kuin pienelle johtoeliitille ja tavallinen kansa o n joutunut elämään kurjuudessa vailla vapautta .
Ettäkö ihan kommunismia.Taitaa Kärkkäinen olla enemmän kommunismia ym.Oli yrityssaneerauksessa ja veronmaksajien piikkiin pelastettiin.
S kauppa rulettaa
Tekikö Nina Elomaa S-kaupasta SS-kaupan ? Natsit ja muslimit ovat "hyvää pataa".
Ookkohan nää ihan pörrö?
Minäkin käyn nykyään, oon huomannut että siellä on oikeasti kaikki halvempaa.
Citymarketista ostan vaan tarjouksia, koska muutoin kallis, samoin Lidlistä. Lidlin kupongit on nykyään jotain ihan naurettavuuksia. joku 10 % alekuponki jostain ihme viherpiiperryssapuskasta, jota ei tasan tarvi.