koneen kesto rellussa

52650
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Rellun moottorit on erittäin kestäviä.Näkeehän sen Alonsonkin rellusta

Äänestä

Alonson rellulla ei ole yhtään mitään tekemistä sarjatuotanto vehkeiden kera.

Äänestä
  • Ihanko totta....luulin että Cliossa on sam kone...

    Äänestä

  • Onhan tuolla Toyota-palstallakin kehuskeltu kuinka ko.merkin formuloiden hyvä menestys on suoraan verrannollinen Corolloiden ym.mallien laatuun nähden.Tähän perustuen sitten Renaultilla ajelevatkin voivat kehua kuinka hyvää laatua vehkeet ovat(eli vielä Toyotaa parempia).

    Äänestä

  • Pilot kirjoitti:

    Onhan tuolla Toyota-palstallakin kehuskeltu kuinka ko.merkin formuloiden hyvä menestys on suoraan verrannollinen Corolloiden ym.mallien laatuun nähden.Tähän perustuen sitten Renaultilla ajelevatkin voivat kehua kuinka hyvää laatua vehkeet ovat(eli vielä Toyotaa parempia).

    Niin, sehän kertoo jokotamiesten järjestä jotain, pitää koittaa vetää jotain wormulaa sekaan, vaikka se ei tosiaan kuulu vakioautojen luokkaan ;)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


riippuu tästä kirjoitti:

http://keskustelu.suomi24.fi/show.fcgi?category=95&conference=571&posting=22000000009378380

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu