Siinä tunteet viilentyä, kun tämän mummon kanssa aatoksia vaihtaa.
Olen pahoillani rajoittuneesta muelentilastani ja ajatuksiatani.
Se on marraskuu vissiin.
Olen pahoillani rajoittuneesta muelentilastani ja ajatuksiatani.
Se on marraskuu vissiin.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 23
Vanhimmat
Jos mamselli kerta niin raskasta seuraa niin ota vaan noita purkka p*lluja. Moro! Pääset helpommalla. Siitähän sinunlaiset miehet tykkää. Helpoista. Mä etsin mulle paremman ja komeemman. Lihaksikkaan. Tai haen yhen omista ulkomailta takas🥰
Ainii.. öitä 🫡 lippaan meni.
Vaari hakee kopan kaljaa, ni ei tarvi sunka sormilla osotella, vaik kiska oliski sulta suljettu. ;)
-pellitkiinni
Pellit vaihtoon?
Haista paska🖕saat nyt sitten alkaa odottaa kui. Kuuta nousevaa että tulisin 😤
Kun annat kovan panoksesi näihin aloittajaäijän monologeihin niin jahtaatko sakkaisessa päässäsi tätä aloittajaa vai mitä tahansa kommenttia. Mitä tulee guben kommenttiin sisällöllisesti, niin ihan on ku sulle räätälöityä tekstiä🤦♀️
Älä hyvä tuosta vielä tulee. Not.
Kyllä minäkin olen siitä pahoillani, etten jaksa jauhaa muiden asioista, pohtia, mitä muut tekevät ja miksi. Kevyttä höpinää. Omissa asioissa on ihan tarpeeksi. Kerron niistä, jos se on kertomisen arvoista. Aina ei selvästi ole. Pitäisi puhua kevyttä yläpilveä, flirttailla. Valitan, se en ole minä. Kun en kelpaa sellaisena kuin olen, annan olla. Pidän ajatukseni itselläni.
Eniten v####taa, että on käyttänyt aikaa sellaisiin ihmisiin, jotka eivät arvosta sitä, mitä itse itsessäni arvostan. Osaan myös vaieta tehokkaasti. Olla kommunikoimatta. Sekään ei tunnu kelpaavan. Aina väärin.
Yläpilveä?
Sivusta
Paljo huudat?
Etkö todellakaan ymmärrä miksi en pidä sinusta, olet pakkomielteinen häirikkö. En ole koskaan odottanut sinun flirttailevan, miksi ihmeessä olisin halunnut inhoamani ihmisen toimivan niin! Sinulla ei ole kaikki muumit laaksossa! Oletko todellakin sitä mieltä, että pakkomielteistä ihmistä pitäisi arvostaa, älä unta nää!
Mummot on semmosii
Johan on taas provoilua.
Niin- onko sinulle vaikea ymmärtää, että tämä ms provoilija jota täällä ruodit on miee, eikä kukaan nainen jota yrität alentaa koko hartioiden voimalla? TT
It’s only pure evil poistattakaa toki näitä rajuja ilmaisutyylejä tässä sananvapauden mekassa, jossa ainakin naisiin kohdistuva halventava puhe on enemmän kuin ookoo ja mielipiteensä saa ilmaista myös kovin sanoin. Näin kertoi ylläpito perusteeksi miksi eräs klikkiotsikko jäi. Aller aller
Tunkkaista persahtavaa tuulahtelua
Mummoja ei kiinnosta ankeuttajat vaan itsensä ikäiset papparaiset, joiden kanssa vain ystäväväksi!
No ei siin muut paikat en pellaakaa!
Mummot ei tee aloituksia. Provosoija olet. Kaikki jo tietää
päänsisältösi tuoton.
Ketkä kaikki? Miksi puhut itsestäsi monikossa?
Mitä sinä itse yrität tarkemmin niinkö selvitellä jq kysellä tältä aloittajaäijältä? Kummallinen rutiini.
Kaikki ihmisten alaspainajat sinä mukaan lukien
kommentistasi päätellen.
Sitä todellakin olet ja olet kauan jatkanut suorastaan rikollista toimintaa, stalkkaaminen on tuomittava teko! Sinussa ei ole mitään sellaista, että haluaisin auttaa sinua! Luulitko että sinua paljon vanhempi henkilö voisi pitää sinusta, kaiken sen vuosia jatkuneen monenlaisen kiusaamisen takia! Yksikään kunnon ihminen ei toimi koskaan noin, olet säälittävä huonosti käyttäytyvä häirikkö ja sitä tulet mielessäni olemaan aina!