Orpo ja Purra on nähty kävelevän käsikädessä ja suutelevan toisiansa marraskuun illan pimeydessä Töölössä. Salainen suhde meneillään.
Salainen suhde
Anonyymi-ap
24456
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 24
Vanhimmat
Onnittelut sala suhteelle 🫶.
Kell onni on sen kätkeköön, vanha sanalasku. Ei eka kerta tässä maassa kun yhteinen duunipaikka tuo rakkauden.
Sairaala miljöö on kans sellainen, että ainakin yö vuoroissa tuppaa tulee ainakin lyhyitä suhteita. Kokemuksen kokenut 😎.
Ei kannattaisi kertoa valheita.
Minkäpäs nuo höperöt kirjoittelijat itselleen mahtaa ja heitä näyttää olevan maamme täynnä.
Kyllä kohta hävettää olla suomalainen, kun nuo sekopäät vain lisääntyy. Alkavat jo mukulasta asti olla ihan sekaisin.
Ei ole valhetta! Onko omaa kokemusta.? Vai miksi noin kovasti otit kantaa asiaan ?
On paljon työpaikkoja ja romanseja syntyy sala suhteen muodossa. Suhteet kuitenkin päättyvät hyvin lyhyeen. Vuorotyöläiset ovat kärkipäässä tässä asiassa.
No toi Orpon ja Purran suhde on huumoria ainoastaan.
Kuka on näin keskenkasvuinen että kirjoittelee tälläistä? Joku on sinulla mennyt vinoon. Noloa
Totuus näköjään sattuu johonkin henkilöön. Toinen asia missä on pettäminen normi asia. Pikkujoulu risteilyt ja etelän matkat ilman puolisoa.
Mentyäni kerran iltatunneilla opettajien huoneeseen. Siellä pöydällä, oli täys touhu menossa kahdella luokan opettajilla. Nolo tilanne, ovi äkkiä kiinni jatkakoot loppuun asti minkä olivat jo aloittaneet.
Aprillipäivä meni jo.
Toi on jo vanha juttu. Kaikkiahan sen tietävät.
Ei voi tietää kuitenkaan tätä opettaja juttua, kuin hyvin pieni piiri jonka kirjoitin tänne.
Sannan ja kaulannuolijan suhde ei ollut baarissa salaista.
Pettämiset on jokaisen oikeus ja noista jauhamiset on turhia. Avatkaa silmänne ja tajuatte, pettämiset ovat nykymaailmassa normia toimintaa.
Aloittaja on säälittävä. Pilannut oman elämänsä ja yrittää nyt sössiä muiden.
Noin lapsellinen ukko kun aloittaja on alinta kastia.
Ei ole kokemusta. Otatko huomioon, että henkilöillä on perheet, kiitos.
Kaikki pettää jos saavat siihen tilaisuuden ! Ottakaa nyt naiset ja miehet pois laput silmidtänne, jos olette avioliitossa tai avoliitossa.
Olen pettänyt vaimoani jo 3 vuotta ja hän ei tiedä yhtään mitään koko asiasta 😎.
Sairas olet kun näytät olevan ylpeä petollisuudestasi. Mitä kukaan nainen tekee petollisella ketkulla? Kaikki eivät petä ja hyviä aviomiehiä on ☺️Et vain tiedä mitään hyvästä parisuhteesta.
Mitä perhe vaikuttaa pettämiseen ? Minä rakastan vaimoani ja lapsiani ja petän salaa en heidän edessään.
Tuskinpa nähnyt elävää naista koskaan. Haaveilee Riikasta ja haluaisi olla Orpon paikalla.