Kiteen kovin juoruilija

Kuka voittaa Kiteen kovimman juoruilijan tittelin?
161271
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 16

Vanhimmat

Juha

Äänestä

Juoruilu on syntiä kuten tietysti kateuskin ja pahat puheet

Äänestä
  • Niinhän se on mutta moni kiteeläinen vähät välittää siitä

    Äänestä

Marttaklbi

1Äänestä

Kuraattori

Äänestä

Quasimodo

Äänestä

Minna

Äänestä

Mutsis

Äänestä

Kiteen viisain mies

Äänestä
  • Kuka on Kiteen viisain mies?

    Äänestä

  • Anonyymi00020 kirjoitti:

    Kuka on Kiteen viisain mies?

    Bosnia mies

    Äänestä

Näitä aloituksia tekevä vinkuja.

Äänestä

Teboilin homot

1Äänestä

Ärrällä asuvat tuijottelijat kanssa aika vahvoilla.

1Äänestä
  • Metka juttu

    Äänestä

Räty.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 11 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Kuka voittaa Kiteen kovimman juoruilijan tittelin?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu