Is:ssä on hauska video Loimaalta, kun joku päätti ajaa linja-auto pysäkiltä suoraan takaa tulevan eteen.
Mutta, ei se vielä riittänyt, vaan tämä ns, takana ajellut päätti kostaa ja lähti ohittamaan. Joten, tämä eteen ajannut auto, vastaavasti joutui väistämään pientareelle, kun siinä sitten mentiin kolmerinnan(vastaan tulevat)
Kyllä kyllä, näillä keleillä on kaikenmaailman tohelot ja Idiootit matkassa. Mutta, parasta tietenkin on, että henki on tuollaisessa tilanteessa kaikilla ns, löysässä.
Katoittekos IS:stä videon.
Anonyymi-ap
3
<50
Vastaukset
- AnonyymiUUSI
Niin näimmä! Onneksi muut oli sentään hereillä niin ei kolaroitu.
Laitetaan nyt se linkkikin: https://www.is.fi/autot/art-2000011648917.html
lajijasuris - AnonyymiUUSI
Täysin typerä ohitus mutta nyt kun yhä useammilla on näitä kameroita, luulisi, että pahimmatkin törpöt hiukan skarppaisivat kun todennäköisyys päästä lehden sivuille jatkuvasti kasvaa.
- AnonyymiUUSI
Joo tiedän ton, olen ollu kyydissäkin
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikan perintö: ennätysvelka, ennätystyöttömyys ja ennätysverotus
Tavallisen keskituloisen suomalaisen verotus on kireintä vuosikymmeniin, ja ensi vuonna palkansaajien käteen jää vieläki1913487Mies, näen sinua hetken
ja olet mielessä ikuisuuden. Toisia näen ikuisuuden ja he eivät jää mieleen hetkeksikään. Muistan jokaisen kohtaamisen102920Riikka Purra on ihana, jämpti
Hän yrittää saada Suomen taas kuntoon. Sanoo asiat suoraan, eikä piiloudu kapulakielen taakse. Riikan kaltaisia päättä612468Antti Lindtman kiitti valtiovarainministeri Purraa
Ministeri Purra kertoi ottavasa vastuun EU:n alijäämämenettelyyn joutumisesta. Hän myös sanoi tietävänsä, että Lindtman92115Henkilökohtaisia paljastuksia Dubaista - Kohujulkkis Sofia Belorf on äitipuoli ja puoliso!
Tiesitkö, että Sofia on äitipuoli ja rakastava puoliso? Sofia Belorf saa oman sarjan, jossa seurataan hänen Bling Bling411890Suomalaisten enemmistö on (ateisteja / fiksuja / sosialisteja)
Tai jokin noiden yhdistelmä, koska S-ryhmän markkinaosuus päivittäistavarakaupasta on yli 50 prosenttia.41839Sorsa: kuvaputki - Lipponen: kaasuputki - Marin: ryppyputki
Nuo kolme demaria ovat poikkeuksia Suomen poliittisessa historiassa. Ovat ainoita, jotka ovat kyenneet nostamaan puolue391682- 901551
- 721103
- 741080