Mitä mieltä olette bändien paluukeikoista? Esim. bändi perustettu v.1995, niinpä vuosipäivän kunniaksi tehdään muutama festarikeikka v2025 eli 30v kunniaksi. Tämä kaikki vaikka bändi ei olisi enää keikkaillut tai edes ollut kasassa vuosikausiin.
Näitä esimerkkejä löytyy monia: Nylon Beat, PMMP, XL5, Ultra Bra....
Minä en näitä rahastuskikkoja oikein hyväksy.
Bändien paluukeikat
Anonyymi-ap
4
159
Vastaukset 4
- Anonyymi00001
Killer-yhtye tekee myös paluun ensi kesänä.
- Anonyymi00002
Tulispa I'Dees, Nerdee yhtyeet myös.
- Anonyymi00003
Ei tarvitse hyväksyä, niille riittää se että saa rahat ja toisaalta ne itsekin kaipaavat nostalgisia hyviä aikoja.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 402566
- 521016
- 66911
Riikka Purra on mukana Suomen huutokauppakeisari -sarjassa
Suomen huutokauppakeisari on tavallisten suomalaisten ohjelma. Sarjan suosiosta kertoo se, että nyt alkaa jo 19. kausi t53827Kuuleppas
ensimmäiset naissuhteet toimii miehelle eräänlaisena oppikouluna, mutta hän ei välttämättä itse ymmärrä oppineensa mitää227773T.h tuomio
Onko tämä lainvoimainen vai onko tästä valitettu? Mitenhän on mennyt linnassa joko pehmennyt pää täysin10684Paljonko on etäisyytesi kiinnostavaan naiseen km?
Kaipailen tärkeää miestä ja pohdin hänen ajatuksiaan... ❤️60654- 49624
Naurettavia provoja ja lavastuksia täällä
Saa olla aika harhainen jos uskoo juttuja täällä faktoina 😆😆😆 ihmiset matkii toisia jne81607- 65603