Ensi vuoden

puolella haluan keskittyä työn tekemiseen ja ehkä jossain vaiheessa voisin jaksaa ruveta tutustumaan ikäiseeni mieheen ystävyyden merkeissä. Keväällä ta kesällä.
2186
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Ei koskaan oman lapseni ikäiseen!

Äänestä

Perrrkele.

Tätä jankutusta...

Lukuja pöytään tai hiljene iäksi.
Saa rauha tai edes jotakin...

Vitsi vitsi. Älä häiriinny , ainakaan enempää.

Jos siis saa esittää toiveita.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

puolella haluan keskittyä työn tekemiseen ja ehkä jossain vaiheessa voisin jaksaa ruveta tutustumaan ikäiseeni mieheen ystävyyden merkeissä. Keväällä ta kesällä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu