Minä ja hän

On olen 65. V ja olen mustasukkaineinen työ kaveristani joka on arviolta 26v.Olenko narsisti?
3128
1Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Kyllä, mutta olet vielä pahempi kuin narsku.

Äänestä
  • Millainen on pahempi kuin narsku ?

    Äänestä

Jos mietit tuommoista niin tuskin olet mutta on tärkeää että olet havahtunut toimintaasi. Rakkaus on toisen vapauden kunnioittamista. Mustasukkaisuus on toisen omistamista ilman omistusoikeutta. Anna hänen olla vapaa ja kohtaa ne pelot yms tunteet itseksesi mitä hän sinussa herättää.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

On olen 65. V ja olen mustasukkaineinen työ kaveristani joka on arviolta 26v.Olenko narsisti?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu