Dalacin

Oikeasti mahtavaa tököttiä. Tai linimenttiä (whatever). Pitäisi taas käydä pyytämässä uusi resepti.
5774
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Dalacinilla ne finnit lähtee, kokeiltu on!! =) Suosittelen!!!!

Äänestä

Pistättekö aina vain niille kohille, missä silloin sattuu olemaan finnejä, vai kuurin tapaisesti koko iholle???

Äänestä
  • Niin tosiaan, laitan sitä vain niihin kohtiin missä finnejä esiintyy ja mihin niitä tuntuu tulevan. En suosittele laittamaan koko iholle koska hyvässä kunnossa oleva iho voi vain turhaan kuivua liikaa.

    Äänestä

  • finnien päälle kirjoitti:

    Niin tosiaan, laitan sitä vain niihin kohtiin missä finnejä esiintyy ja mihin niitä tuntuu tulevan. En suosittele laittamaan koko iholle koska hyvässä kunnossa oleva iho voi vain turhaan kuivua liikaa.

    auttanu yhtään, siis jos tarkotatte sitä liuosta..

    Äänestä

Dalacinia saa käyttää vain 3 kk putkeen!!!!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Eve kirjoitti:

Oikeasti mahtavaa tököttiä. Tai linimenttiä (whatever). Pitäisi taas käydä pyytämässä uusi resepti.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu