Nainen, mutta sullahan on mies

tähtäimessä, ainakin näin oli vielä vuosia sitten. Kyllähän sen puheista kuuli, ja näki, että oli varaa nakella niskoja minulle.

Vieläkö se kutkuttaa? Onhan sulla siihen kaikki puitteet olemassa.
1190
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

En ole mitään sellaista puhunut. Ja itse nakkelit minulle niskojasi.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

tähtäimessä, ainakin näin oli vielä vuosia sitten. Kyllähän sen puheista kuuli, ja näki, että oli varaa nakella niskoja minulle.

Vieläkö se kutkuttaa? Onhan sulla siihen kaikki puitteet olemassa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu