AIKA piteni

A i k a piteni...
6173
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Elämä lyheni

Äänestä

En yllättynyt. Ei kiinnosta.

Äänestä

No miten sinä mies sitä aikaa sitten..venyttelit? Kompakysymys ehkä

Äänestä
  • Son lantti joka halvalla ostettavan juhdan jostain tienattava

    Äänestä

  • Anonyymi00004 kirjoitti:

    Son lantti joka halvalla ostettavan juhdan jostain tienattava

    Jarrua jarrua rattaaseen hyvin menee

    Äänestä

  • Anonyymi00005 kirjoitti:

    Jarrua jarrua rattaaseen hyvin menee

    Sitten vaan naama pokerilla- en huomannu jäi kato pinkan alle

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

A i k a piteni...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu