En ollut palveluun lainkaan tyytymätön mutta ikuinen etsijä minussa toivoi että löytäsin joskus ja ehkä jo tänään sellaisen naisen joka räjäyttäisi tajuntani.
Älkää nyt naurako minulle hyvät herrat mutta näin joskus kuvittelin tapahtuvan.
Pakkasin putkikassiini rantavermeet ja aamupalan jälkeen matkaan.. Aamu oli seesteinen ja hymyilevä.
Vakiopaikkani oli aina ensimmäinen mesta Kävelykadulta tultaessa.
Pieni pumpui-mamma paikkaa johti ja aina halasimme kun paikalle tulin.
Tulimme tosi hyvin juttuun ja mamma oli aina säilönyt edellisellä kerralla vajaaksi jääneen Meghong-pulloni.
Tapanani oli aina prutkutella joka päivä vesiskootterilla puolisen tuntia.
Se on hauskaa.., aurinko nauraa, vesi roiskuu ja lomailija hihkuu onnesta...!
Mamma sitten kysymään että miksi oon yksin? Oli tottunut aina seurassani näkemään oppaan jos kaksikin.
Kohautin olkiani koska en vastausta tiennyt.
Kysyin mammalta jotta tietäisikö hän minulle soveliasta seuraa?
Sanoi että tuo siskontyttö tuosta kyllä joutaisi noin kivalle miehelle.
Olinkin seurannut likkaa joka kiikutteli tilauksia pöytiin.
Hoikka, hymyilevä ja seurallinen.
Mitäs. Teimme diilin ja viereeni istahti.
Kasvonsa olivat hieman rokonarpiset mutta vartalonsa uskomattoman täydellinen.
Sillä reissulla en enää naista vaihtanut.
Oli aamu ja olin antanut toimintatonnin yön oppaalleni.
1
119
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Vasemmistohallitus palauttaa hintasääntelyn, esim. bensalitra vain 1e.
Tuleva vasemmistolaisista koostuva hallitus ottaa käyttöön vanhat hyvät keinot pitää hinnat kurissa. Tähän tarkoitukse984812Vasemmistolainen valehteli jälleen - Purra tai persut eivät luvanneet "euron bensaa"
Väite "euron bensasta" on ensisijaisesti poliittisten vastustajien käyttämä puhdas vale. Persut kyllä kampanjoivat näky1143942Arman Alizadin viesti puna-aktivisteille: "Pitäkää lärvinne nytkin kiinni"
Arman Alizad kritisoi vasemmiston kaksinaismoralismia. Iranissa syntynyt suosikkijuontaja Arman Alizad pakeni perheensä2113850Minja Koskela nostanut vasemmistoliiton kannatuksen ennätykseen
Koskela valittiin puolueen johtoon lokakuussa 2024, ja silloin Ylen kysely antoi puolueelle 9,3 prosentin kannatuksen.1192257Antti johtaa Petteriä jo 7,1 prosenttiyksiköllä
Tällä menolla sdp menee kokoomuksesta kierroksella ohi jo tällä vaalikaudella. https://yle.fi/a/74-20213575771974Mitä on tullut
Entisen abcn rakennuksen tilalle se oli tyhjillään monta vuotta siellä oli jo nyt valot onko huoltoasema? 5:30.801366- 1371324
Palosta selvinnyt 18 vuotias munira tarvitsi tulkin kun puhui Iltalehdelle
Suomessa asuva 18 vuotias tarvii tulkin !!! Tää Suomea puhumaton on palossa kuolleen naisen veli ja asui perheen kanssa.1681296En ymmärrä ateisteja!
Raamattu on aitoa historiaa, jotka ovat kirjoittaneet aikalaiset! Mitä änkyröitte turhaa???5371156- 531125
