Keski-iän ylittänyt kaljamahainen mies nukkaantuneissa vaatteissa!? Kysyn vaan! Jos kyseessä on niin maan perusteellisen hyvä automerkki miksi vain yksi kuppikunta?
Miksi dacian omistaja on aina...
Anonyymi-ap
29544
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 8 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 29
Vanhimmat
Hah. Kuvailit juuri tojopapan habituksen.
Ketä on Habit? Onko se pakolainen?
Mene kouluun.
Ihminen joka hokee sanaa habitus pitäisi mennä kouluun. Sana on käytössä vain matalan älykkyyden piireissä.
Ei kun se on Habib.
Olisi siis pitänyt sanoa habibtuksen!
Oikeastaan toyotalla ajaa fiksuin väki joka tietää mitä tekee. Bemareilla on nuo paksumahat, Audilla pikkupiliukot jne. Eli älkää jaksako enää näitä hönö juttuja aloittaa.
Dacia uudisti brändiään siten hieman samanlaiseksi millainen Ferrari oli ennen.
Kaikki eivät sitä saa ja vain tietynlaiset asiakkaat valitaan tilaajiksi.
Alottaja on kateellinen 25 vuotiaan Corollan kuski.
En usko että kukaan kateellinen daciasta, jos hinnat alkaen romanian rellu aiheuttaa ihmisissä kateutta niin jotain on pahasti pielessä suomessa.
Ajan vm 2022 autolla jolla on ajettu 60tkm, merkkiä ja mallia en sinun kaltaisellesi pällille kerro.
Varmaan Wee Är Äs Challenger paketilla xDd
Sitä parjattua kansanryhmää, joka nurkumatta tekee pyyteetöntä työtä yhteiskunnan eteen. Palkaksi joutuu sukupuolen, iän ja ulkonäön perusteella syrjityksi omasta mielestään valveutuneiden "parempien" ihmisten taholta.
Jaa jaa. Minulla on Duster eikä ole kaljamahaa eikä nukkaantuneita vaatteita. Rasvaprosenttini on sellainen että päkki näkyy. Syön hyvin, en juo kaljaa enkä tupakoi.
Salilla 4 kertaa viikossa ja muuta liikuntaa lähes joka päivä. En ole myöskään mikään kiiltokuvapoju jos joku sitä nyt kuvittelee.
Jokainen ajaa sillä millä haluaa.
Hehe, joku vartija täällä lesottaa työnantajan dusterilla. Van onhan sekin jotain.
En onneksi ole vartija. Pomollani on Tesla.
Teitä niitä vain riittää,,,luulis kyllä olevan tärkeämpääkin mietiskelyä. Sinähän olet kuin Kröösa Maija Emil filmissä !!
No ne joiden ei tarvi yrittää esittää rikasta ajaa dacialla.saahan noita yli vm 2020 mersuja jo alta kympillä sitten ollaan että on muka rahaa😅 itsekkin tunnen näitä työpiiristä niin ja bemarit kuuluu samaan katekoriaan.tämä nyt vain on totuus.
Duster oli viimevuonnakin Euroopan eniten ostettu automerkki.
Menkääpä vaikka rikkaaseen Sveitsiin, niin alppimaisemissa pikkukylissä joka neljäs auto on Duster. Sama Italian puolella. Ja kyllä Sveitsiläisilläkin rahaa on.
Ranska, Espanja, Italia sektorilla daciat viedään käsistä. Jos haluat samaistua noihin maihin niin lycka till. Sveitsissä et sen sijaan näe dacian daciaa.
Terveee kaaleen jeeno!
Miu Datzia on ai ollu luottopeliii welii...
Kaaleet nauraa kun vaihokkaan trollit ei toimi nauraa
ÄLÄ KOMMENTOI MOISTA TROLLI PASKAA ! ! Tojo hönö näitä Skoda Dacia VW Audi BMW sähköauto dissaus spämmejä spämmää n 20/h vrk 365 ja vissiin yli miljoona paska spämmiä suoleen spämmänny. ÄLÄ KOMMENTOI ! ! ÄLÄ RUOKI NARSU MT HÖÖPÖ TROLLIA ! !!
Aika homoa.
Itekin kommentoit. Mä haluun myös. Dacistit ja Daciat sucks.
Näköharhaa !!
Miksi dacian omistaja on aina....... Näköharhaa vain mutta miksi: Käytätkö mitään tabuja ???
No kyllähän on joskus tullut kokeiltua sinisiä pillereitä
Ne toimii!!!!!
Teit tosi hyvän kuvauksen itsestäsi, olet taiteilijaluonne!
Dacia on edullinen että riittään rahat myös kaljaan. Kaduttaako ?