inhoan. Yhä luullaan etten ole ymmärtänyt kaikkea. Toistan tämän jälleen, jotta ymmärtäisitte sen, että minä haluan vain ikäiseni ystävän ja hänen pitää olla lyhyt mies, koska en pidä pitkistä laihoista miehistä. En ole koskaan halunnut pitkän laihan miehen halaavan minua, ahdistaa jo pelkkä ajatuskin sellaisesta tilanteesta!
Sinua sinua
Anonyymi-ap
3173
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Teillä jotka annoitte projektille luvan, on velvollisuus potkia pois kaikki sellaiset vaihtoehdot mahdollisista ystävistä, joista en ulkonaisesti pidä! Olette pahoja ihmisiä koska aloititte projekti minulta lupaa kysymättä!
Haluan keskustella projektille luvan antaneiden kanssa kasvotusten, jotta he ymmärtäisivät sen kuinka paljon pahaa heidän heidän ilman lupaa suunnittelemansa projekti on minulle aiheuttanut! Luulitteko tietävänne paremmin kuin minä itse, mikä on juuri minun näköistäni elämää. Olettekohan tekin narsisteja, koska se ettei ns. pääosassa olevalta henkilöltä kysytä mitään siitä mitä hän tulevaisuudeltaan haluaa, voisi johtua narsismista!
Toivottavasti karma kostaa teidän pahat tekonne!