Kävin eilen syömässä kyseisessä ravintolassa ja pakko sanoa että ruoka ja palvelu aivan loistavaa. Henkilökunta mukavaa ja asiakaspalvelu ensiluokkaista sekä ruoka hyvää ja sopivan mausteista. Kiitos Pancho villa.
Pancho villa
20
632
Vastaukset
- Anonyymi
Mun mielestä ruoka siellä liian mausteista, mutta niin sen kuuluukin olla kun kyseessä Meksikolainen ravintola eli jos ei pidä mausteisesta ruoasta niin sitten Pancho villaa en voi suositella.
- Anonyymi
Ranskalaiset ovat siellä tosi hyviä suosittelen.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Ranskalaiset ovat siellä tosi hyviä suosittelen.
Kyllä se Mexico taste on parasta sillä käyn usein siellä juuri siksi syömässä. Voittaa Kiinalaiset ravintolat.
- Anonyymi00004
Mahtaakohan Karvettiin tulla Pancho villa ensi syksynä kun prisma avautuu?
- Anonyymi00005
Onko vuoden 2025 mainosbudjetti lopussa ?
- Anonyymi00006
Tosi maukkaat lihapullat 9/10
- Anonyymi00007
Täysin perus hampurilaismesta, hidas, kankea ja kallis. En käy koskaan.
- Anonyymi00008
Et käy koskaan ja tiedät että on hidas, kallis ja kankea? Heh hee….
- Anonyymi00010
Laajalti tietoa muutoinkin, jotta kanta muodostunut.
- Anonyymi00011
kebab
- Anonyymi00012
Täysin päinvastaisia kokemuksia Panchosta ja lopetin käynnit pari vuotta sitten. Ruoan laatu heikkeni oleellisesti, se oli varmaan tärkein tekijä.
- Anonyymi00013
Ihan liian isot annokset ja aika tulista!
- Anonyymi00014
Ei sinne kannata mennä syömään jos on pikkunälkä.
- Anonyymi00015
Mun mielestä pöytiin tarjoilu kestää liian kauan. Jos ruokaa joutuu odottamaan 40 minuuttia niin eiköhän se ole jo aika paljon liikaa.
- Anonyymi00016
Älä ny, Turussa raflassa odotettiin kerran tunti ruokia, juomat tuli nopeasti. Tunnin kuluttua ihmeteltiin kun meidän jälkeen tulleet saivat annoksia. Kysyttiin tarjoilijalta mikä homman nimi. Tajoilija kävi koneella, sanoi että meidän tilaukset unohdettu ja hävis jonnekin, ei mitään pahoitteluja. No, päätettiin että odotetaan annoksia. Kun ne tulivat noin vartin päästä, noustiin pöydästä ja sanottiin että ei me muisteta mitään oltaisiin tilattu ja poistuttiin.
- Anonyymi00017
Anonyymi00016 kirjoitti:
Älä ny, Turussa raflassa odotettiin kerran tunti ruokia, juomat tuli nopeasti. Tunnin kuluttua ihmeteltiin kun meidän jälkeen tulleet saivat annoksia. Kysyttiin tarjoilijalta mikä homman nimi. Tajoilija kävi koneella, sanoi että meidän tilaukset unohdettu ja hävis jonnekin, ei mitään pahoitteluja. No, päätettiin että odotetaan annoksia. Kun ne tulivat noin vartin päästä, noustiin pöydästä ja sanottiin että ei me muisteta mitään oltaisiin tilattu ja poistuttiin.
Toi on hyvä toi on hyvä. Ei pidä maksaa ruoasta jota ei tuoda pöytään.
- Anonyymi00018
Anonyymi00017 kirjoitti:
Toi on hyvä toi on hyvä. Ei pidä maksaa ruoasta jota ei tuoda pöytään.
Tottakai jos ruokaa ei tuoda pöytään niin silloin se noudetaan tiskiltä ja maksetaan siihen tiskille eli ei pöydässä makseta.
- Anonyymi00019
edullista ja muukasta arkiruokaa suosittelen
- Anonyymi00020
Etenkin hintaansa nähden todella onnetonta sapuskaa.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Arman Alizadin viesti puna-aktivisteille: "Pitäkää lärvinne nytkin kiinni"
Arman Alizad kritisoi vasemmiston kaksinaismoralismia. Iranissa syntynyt suosikkijuontaja Arman Alizad pakeni perheensä2343992Minja Koskela nostanut vasemmistoliiton kannatuksen ennätykseen
Koskela valittiin puolueen johtoon lokakuussa 2024, ja silloin Ylen kysely antoi puolueelle 9,3 prosentin kannatuksen.1232307Antti johtaa Petteriä jo 7,1 prosenttiyksiköllä
Tällä menolla sdp menee kokoomuksesta kierroksella ohi jo tällä vaalikaudella. https://yle.fi/a/74-20213575821996- 1411461
- 77929
Seuraavakin hallitus joutuu leikkaamaan
Sitähän tämä hallitus nyt höpöttää, kun itse on ajanut tilanteen katastrofaaliseksi. Orpon hallitus lähti suurin puhein127927Hotelli kainuu
Mietityttää, hotelli Kainuussa, se, että asiakkaat voivat valita ketä saa olla ja ketä ei, Illan aikana asiakkaina!37920Ovatko vastasyntyneet vauvat syntisiä?
Se ihmisten keksimä järjetön perisynti, jos ovat!330849Pitäis vaan lopettaa
Sinun kanssa yhteydenpito. Alkaa vaan haluamaan enemmän ja tuskin lopulta mikään kohtaisi. Ja ikävä vaan kasvaa ja lähei8847J. Rinta-Joupilla jättimäinen veropetosvyyhti
Seinäjoen keskustan kiinteismiljonäärit olleet jo pitkään ahtaalla ja liittykö J. Rinta-Jouppikin rintamaan? https://yl61756