Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

pyörii naisten vitun ympärillä.

Maailma pyörii naisten vitun ympärillä. On tamponia, - monenlaista sidettä, -pilleriä, - sheivausta, - gynee. muutakin. Miehet pyörii kiimoissaan ympärillä ,näin se menee. Mattikin so so mitähän vielä.
82255
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Näinhän se on. Saman asian on hiukan vähemmän kansantajuisesti ilmaissut mm. Sigmund Freud, jonka vaikutus psykologiaan ei liene vähäisimmästä päästä.

Äänestä

pieniä ovat kuvioit, jos pillu kattaa koko maailman, no eikös sinne jonnekin väliin mahtui tissejä, edes jonnekin ?

Äänestä
  • pillu ja raha se tätä maalimaa pyörittää.ja tyhmät miehet.

    Äänestä

  • taxi kirjoitti:

    pillu ja raha se tätä maalimaa pyörittää.ja tyhmät miehet.

    Pillu ja raha on aina hakusessa ,tyhmiä miehiä kyllä riittää.

    Äänestä

Kyllä kun oikein pysähtyy miettimään . Pillun lumoissa tuntuu olevan mahtimiehetkin.

Äänestä

Päinvastoin oman munan ympärillä miehet pyörii, koko ajan huolettaa onko se tarpeeksi iso ja hankitaan erilaisia kikkelinjatkeita. Luullaan että naisillakin on peniskateus, mitä vielä...

Äänestä
  • Pillun ympärillä minun ajatukset pyörii. Muna on riittävän iso, roikkuu tosi mahtavasti... En tarvitse minkäänlaista kikkelinjatketta, en lisää rahaakaan, naista vain. Vaan kun en saa, en sitten millään! Mieluummin panettavat koiralla itseään. Eikä aavistustakaan, miksi en saa, eivät hyväkkäät edes kerro jos kysyn!
    Olisin edes maalla, niin yrittäisin vaikka hiehoa...
    Se kyllä on taivahan tosi, että vittu, valta ja raha se on se epäpyhä kolmiyhteys, joka tätä maailmaa pyörittää!

    Äänestä

  • Tana vie! kirjoitti:

    Pillun ympärillä minun ajatukset pyörii. Muna on riittävän iso, roikkuu tosi mahtavasti... En tarvitse minkäänlaista kikkelinjatketta, en lisää rahaakaan, naista vain. Vaan kun en saa, en sitten millään! Mieluummin panettavat koiralla itseään. Eikä aavistustakaan, miksi en saa, eivät hyväkkäät edes kerro jos kysyn!
    Olisin edes maalla, niin yrittäisin vaikka hiehoa...
    Se kyllä on taivahan tosi, että vittu, valta ja raha se on se epäpyhä kolmiyhteys, joka tätä maailmaa pyörittää!

    Jos rahasta ei ole kiinni ja kaupungissakin asut vielä, mikset käy sitten huorissa?
    Maksullisia on aina ollut ja tulee olemaan. Nykyään tarvi kenenkään puutteessa elää.
    Sinusta itsestä se LOPULTA kaikki on kiinni, haluatko "tavaraa" vai et?!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


kiimoissaan ympärillä kirjoitti:

Maailma pyörii naisten vitun ympärillä. On tamponia, - monenlaista sidettä, -pilleriä, - sheivausta, - gynee. muutakin. Miehet pyörii kiimoissaan ympärillä ,näin se menee. Mattikin so so mitähän vielä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu