Pitääkö naisen kerjätä jokainen hellä sana ja kosketus. Mies pitää vaimoa itsestään selvyytenä. Mies ei kerro tunteestaan. Tv. Jos kyyneleet helmiä ois...
Sisko ja sen veli.
10
991
Vastaukset
- Anonyymi00001
Semmoinen ukko pitää pistää kiertoon.
- Anonyymi00002
Persevakoäijät ei parempaan pysty.
"Keänny" riittää esileikiksi. - Anonyymi00003
Pitääkö naisen tyytyä siihen että eletään kun sisko ja sen veli..
- Anonyymi00005
Sitä jos ite kommunikoi pelkästään huutamalla ja vittuilemalla niin on turha enempää odottaa. Ensimmäiset 30v ollaan 24/7 pms-hirviöitä ja sen jälkeen vaihdevuosihirviöitä ja yleensäkin hirviöitä, niin kannattaa ehtiä syyllistä peilistä.
- Anonyymi00006
Ompa sulla kova kokemus naisista voe reppanaa se on sinun mielipiteesi..
- Anonyymi00010
Kannattaa jäähä poikamieheksi jos ei sopeu tyttöjen kylkeen, ei oo ongelmie
- Anonyymi00007
Naimisiin menoa harkitessa pitää muistaa, että silmä tottuu, korva ei koskaan
- Anonyymi00008
Jos on lihava-akka, niin se saattaa aiheuttaa vastemielisyyttä.
- Anonyymi00011
Joku tykkää toinen toisenlaisista
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Elikkä Riikka Purra ei kannusta Suomea edes euroviisuissa
Sellaista on persujen "isänmaallisuus", oma kansa viimeiseksi ja ulkomaalaiset ensimmäisiksi. https://www.iltalehti.fi/1752640- 1612432
Victoria-tytär, 16, vertaa Martina Aitolehteä ja Esko Eerikäistä: "Iskä on enemmän..."
Martina Aitolehti ja Esko Eerikäinen ovat ex-pari ja heillä on yksi yhteinen tytär, Victoria. Eerikäinen oli Huomenta Su1182077Riikka: 3 euron bensa, Ruotsi: bensavero jopa alle EU-minimin
Eipä vaan suomalainen autoilija saa kaikkien rakastamalta Riikalta sympatiaa. Ruotsissa on eri meininki, siellä diskutee552023Riikka runnoo: datakeskuksille tulee UUSI yritystuki
"Suomen valtio erikseen tukee esimerkiksi kryptovaluuttaan tai aikuisviihteeseen tai muuhun keskittyviä datakeskuksia."31709"UKRAINA HYÖKKÄÄ LATVIAN ÖLJYVARASTOON JA JUNAAN"!!!
"MATKUSTAJAJUNA SAI UKRAINALAISLENNOKEISTA VAKAVIA VAURIOITA"!!!591424Hilma Hallo-ahon kuvat julki - kiistää SSK ryhmän nimen merkityksen
Eduskunnan puhemies Jussi Halla-ahon tyttären ympärille on noussut skandaali. Lehdistö sai selville Hilma Hallo-ahon kuu2011360Miten kestätte tyhmiä?
Miten usein turhaudutte tai suututte ihmisiin, joilla on matala älykkyys? Minulla tätä tapahtuu useita kertoja viikossa2171098Sofia Belorf rehellisenä suhteen alusta Jeff-miljonäärirakkaaseen: "Hän ei..."
Sofia Belórfin elämä on tapetilla Sofia Bling Bling Dubai -realityssä. Näyttävien puitteiden rinnalla Belórf avaa elämää821084Äänestän seuraavissa eduskuntavaaleissa persuja.
Persut on ainoa puolue, joka aidosti vastustaa islamisaatiota Suomessa.3521020