kokemuksia kawasta matkapyöränä saako siihen kuinka helposti laukkusarjan,entä millaiset on matkakaverilla pystyykö ajamaan pitkiäkin matkoja?esim polvet hyvin korkealla tai muuta vastaavaa vai onko hyvä vain "tyytyä" hondan 1100 xx.
ZX12R matkapyöränä ?
jarppi 12
31156
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Kawa ZZR1200 Givin laukuilla on testattu ja hyvä! Kaks päällä jaksaa sen mitä pyörän päällä yleensäkin jaksaa istua! Ja jaksaa kuljettaa hyvin.
kyllähän se on pelkkä yhden kesän kyykky,ei mikään matkapyörä,ne on erikseen.
kawoissa on perinteisesti tilava ajoasento eli isokin mies mahtuu ajelemaan komeasti.
Käy kirjastossa lukemassa vanhoja Bike-lehtiä, niissä on hyviä juttuja ja vertailuja muihin pyöriin.
Voit käydä myös katsella liikkeen jossa ko. pyörä on myynnissä ja ei kun koeistumaan ja ehkäpä lenkille? Samalla voit kysellä laukkusarjojen saatavuutta.
Nuo laukkusarjat, jos niitä saa, löytyvät myös tarvikeliikkeiden tai kawasakin sivuiltakin kunhan etsii.