Kajaani Fest Luve Ruisrockin kanssa yhtaikaa

Voi järjen köyhyyttä näissä hommissa.
7309
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Ihan sama, kaikki nuo festarit on ihan tyhjää paskaa.

Äänestä

Voi ei. Haluaisitko imeä munnoo?

Äänestä

Ruisrockissa ei ole rockia

Äänestä
  • Muutenkin nykyään instakuvauspaikka ja kravattikaulojen näyttäytymisbileet.

    Äänestä

Kuka jonnekin laitasuomeen menisi? Ja kesä on niin saatanan lyhytkin.

Äänestä

Meinaakko, ettei Ruisrokkiin riitä väkiä?

1Äänestä

Sinne ruisrokkiin ehdit ainakin sunnuntaina

Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Voi järjen köyhyyttä näissä hommissa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu