Ihana mies on nukahtanut?

Tuu tänne jo.. 😘
10239
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

Hyvää iltaa typykkä

Äänestä

Mistä löytyy n.. nen

Äänestä

Tänä yönä valvotaa kun sähkö on niin halpaa.

Äänestä
  • Ei jaksa enää kolmatta yötä valvoa

    Äänestä

  • Anonyymi00004 kirjoitti:

    Ei jaksa enää kolmatta yötä valvoa

    Henki lähtee

    Äänestä

  • Itelläkin on pörssisähkö ja lasku ei oo ku 13 euroa kuukaudessa,istun siis pimeässä kokoajan

    Äänestä

  • Anonyymi00006 kirjoitti:

    Itelläkin on pörssisähkö ja lasku ei oo ku 13 euroa kuukaudessa,istun siis pimeässä kokoajan

    Asiaa samoin.

    Äänestä

  • Anonyymi00007 kirjoitti:

    Asiaa samoin.

    Kynttilänvalossa vain

    Äänestä

Koiran kaa kopissa kynttilää poltellaa

Äänestä

Mikä kaupunki ni kerron tiedänkö ketään joka vois tulla kun soitat suoraan haminasta tiedän muutamankin jos tiedät heistä jonkun numeron

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Tuu tänne jo.. 😘

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu