maailman omituisin tyyppi
sä oot ehkä
Anonyymi-ap
521262
2Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 52
Vanhimmat
Sinä mustasukkaisin. Toi on rasittavaa.
Olen oikeasti ollut muiden mielestä tosi omituinen koko elämäni,veikkaan ankeaa lapsuutta,ja mitä silloin on nähnyt,pyydän anteeksi.
Lopeta jo
Ei kannata ihastua kavereihin.
Ei ole kavereitakaan
Vau. Jotain oon tehnyt oikein.
Nainen
Mutta onneksi sä oot kiva.
Ei ku sä
Onko ap blondi.. nyt olin tunnistavinani itseni
Sivusta blondi vastaa: en tee aloituksia mutta voin vastata että joo oot kyllä todella omituinen tyyppi mut tiedän mistä asioista johtuu :D Liittyy siihen mitä sanoit 11.päivä mun sängyssä mulle kun oltiin nakuina . Se yks toinen asia minkä sanoit ni sitä en kyl usko kun tiedän ettei ole totta . Täs ennen jouluu en harmillisesti pääse sinne kahville sun kans mut joulun jälkeen onnistuis .
Mieti miten monta meitä on tällä telluksella ja yksikään meistä ei ole samanlainen. Tuota kun miettii, niin onhan se ihan uskomatonta.
Niinkö sun kaverit sano? :D
Kuka täällä nyt stalkkaa ja ketä?
Dmies stalkkaa koska on kiusaaja
Somessa vai irl?
Ihan oikeessa elämässä härnää koska on yksinäinen kiusaaja
Kuuleehan sen puheistaki mikä se on. -sivu
Tuun sivusta puolustamaan Dmiestä . Suututit väärän ihmisen omalla kieroudellasi.
sää oot humalassa nyt..
Pakkomielle.
oon mä vähän omalaatunen elän vähän omissa ajoissani ns mua ei pysty ohjailla siinä mielessä koska haluan et asiat tapahtuu sillä aikataululla kun haluan että ne tapahtuu jos joku sanoo mul esim et katoa palstalta niin tarviiks mun ees sanoo tähän mihtään
Oot tavis sit I guessss
Nössykkä Mössykkä mieheni voi jättää tuon EHKÄ sanan pois ja vaihtaa TYYPPI sanan VAIMO sanaan niin hän olis KERRANKIN REHTI, REIPAS JA REHELLINEN SUOMALAINEN MIES, mutta HÄNEN ON PAKKO SAADA LOUKATA VAIMONSA KUNNIAA.
Sen takia, että HÄN ON ILMEISESTI SITÄ MIELTÄ KAIKESTA HUOLIMMATTA, että se on parempi meidän suhteessa, että HÄN LOUKKAA MINUN KUNNIAAN JA HÄNEN PITÄÄ KUNNIOITTAA MINUA VAIMONA.
Jos ollaan toisin päin niin HÄNEN PITÄÄ KÄYTTÄÄ NAAMARIA JA OLLA HILJAA.
Enhän muista siellä kaupassa kuitenkaan, että miehellä pitää olla naamari päässä ja hänen pitää olla hiljaa.
Minähän tietenkin kyselen ja hän ei vastaa niin minä joko haukun hänet alimpaan helvettiin tai sitten minä ostelen kaupasta suutuksissa kaikkea mitä käteeni saan ja sanon, että : MAKSAT KANSSA, KOSKA HILJAISUUS ON MEILLÄ MYÖNTÄMISEN MERKKI JA EN MINÄ SENTÄÄN VAIMONA NÄIN HULLUJA SOPIMUKSIA TEE JOSSA MIEHEN KANSSA POISTUTAAN KOTOA NIIN HÄN ON NAAMARI PÄÄLLÄ, HILJAA SEKÄ MAKSAA KAIKEN!
Ehkäpä. Oonhan original ailien....🩶
maatuska 😂😂🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣😂😂😂
Joo niin se on ja tiedätkö mitä sieltä kaikkien maatuskanaamareiden sisältä kuoriutuu? No silmälasikäärme !
Veikkaan:
aloittaja on maaseudulta, pieneltä paikkakunnalta, jossa vaikka väkivalloin tehdään ihmisistä tavallisia.
On niitä trolleja jokapaikassa näköjään/ sivusta
Taidan olla.
Ei tupata kun ei tykärätä.
tykätä
En ois kyllä nainen koskaan uskonut susta että oot noin kiero ja katala. Hyvin onnistuit esittään muuta.
Millä tavalla erilaista?
Ne kierot ja katalat on niitä valehtelijoita ja toisina esiintyviä. Älä täällä syyllistä ketään.
Maailmassa monta on omituista kulkijaa. Tunnen kyllä minua tosi paljon omituisempiakin.
https://youtu.be/cnjrZ_clghw?si=fV31LMqVBQVFZOq5 hyvä, kun kerroit sen
Olen varmaan sitäkin enpä ole kiinnostan olenko vaiko enkö
ADHD
Babushka tarkoittaa mummoa
Älkää antako tälle maatuska natsistinaiselle huomiota. Se vaan koittaa onkia huomiota ja ujuttaa lonkeroitaan mindfuckkaamalla.
Ei ole teidän keskuudessanne millään tavalla.
Kaikki on valetta muunmaanlaisesta lähtien.
Sen hän on itse kertonut mutta ei liity venäjään.
parempi niin kuin että hukkuisi massaan. 😁 me ollaan kaksi omanlaista kulkijaa, sekin meitä yhdistää 💕
Voi muru mä oon niin sama aina mut onneks meitä muruja on
Sä oot ehkä maailman onnellisin muru
Myönnän olevani luova. Se tarkoittaa myös sitä, pystyy myös vaihtamaan väriään kuin kameleontti, ei negatiivisessä mielessä välttämättä vaan näkee enemmän vaihtoehtoja suhtautua asioihin, ihmisiin ja elämään.
Usein keskimassaa edustava ihminen näkee helpommin jonkun omituisena tai erilaisena ja juuri siitä syystä.
Kyllä.Olen hyvin erilainen,kuin muut.
Onneks koet niin. Ei olla samalla aaltopituudella.
En olisi voinut koskaan kuvitella millainen sontaläjä olet.
Kiitos..
Hyvä että ite oot normaali.