Tajuatko Angelsky, minulla on jo syöpä aivoissa, ja mulla on vain puolivuotta aikaa enään elää.
Että sun juttusi ei tehoo minuun ollenkaan.
Että sun juttusi ei tehoo minuun ollenkaan.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 19
Vanhimmat
Arvelinkin. Kun noin hulluja kirjoittelit. Menehän sinne lääkärillesi nyt vain hoitoon, minun luokse et voi koskaan tulla ;~D.
ja taas vaihteeksi minun nimimerkilläni.
Mutta mitenkäs sitten suu pannaan kun mainitsemasi puolen vuoden päästä edelleen provosoin sinua julkituomaan hulluutesi (Vaikka aika hyvin siinä onnistut ilman provosointiakin, täytyy myöntää) ?
Etpäs tainnut sitä miettiä ennenkuin nimelläni höpöjä kirjoitit :).
Ansassa olet kaheli :).
No sitten nähdään!!!
Minä tiedän kuka minä olen mutta edelleenkään sinä et sitä tiedä. Jos tietäisit, niin polvillasi anteeksi minulta pyytäisit.
Taasen sen että kuka sinä olet tiedän myös sen.
Sinä olet vain vaivainen ihmispoloinen, jolla on suurisuu ja tyhmäpää samoin sarkastinen. Nauti viimeinen puolivuottasi hyvin sillä se alkaa tänäiltana 21.00 jälkeen. Ihmeellistä, vai?
Hulluuttako? No sinusta tuli elävä todistusaineisto muille! Kun sinulta kysytään mitä on tapahtunut niin kerro että, taistelit Enkelin kanssa lääkäreillesi! Tässä on sinulle viimeinen vastaus minulta!
...1/2 vuoden päästä :). Häiriköi sillä välin muita palstoja, OK?
Ps. Voi sinun kanssasi, reppana :).
Minullahan taitaa olla kohta enemmän henkiä kuin kissalla :). Olet höppänä nimittäin kuvannut näillä sivuilla jo 3 erilaista kuolintapaa minulle :).
Ps. Mahtaa sitä kuvaamaasi "kommandopipoista miestä" harmittaa jos delaan ennenkuin se ehtii homman hoitaa :).
Kuulin juuri että ne aikaisemmin mainitut eivät "ehdi" tulla ennen tätä viimeistä.
Toivon sinulle onnea tuon Angélican kanssa. Kuulin myös tässä Lauantaina että hän tosiaan on parantanut yli 165 ihmistä Liedon, Turun ja Yliskulman seuduilla. Hän pitää potilaskortistoa. Jotta en haluaisi ollaa sinun pikkupöksyissä. Mutta omapahan on asias. Tarttet jotain muuta kuin onnea.
http://maxpages.com/minisivut/Skitsofrenian_alku
Tässä sinulle aivoinvalle hoito ohjeita.
Potilasrekisterien ja kortistojen pitäminen ilman lupaa sattuu muuten olemaan tietosuojalain vastaista. Taitaapi Angelskylle seurata harmia tuosta "kortistosta". Ilmankos hän täältä niin innokkaasti osoitteita ja henkilötietoja kyseleekin; saa "kortistoonsa" materiaalia.
Kuinka muuten tuo kortisto todistaa mitään? Kortteihin voi kirjoitella mitä huvittaa. Tarttee tosiaankin jotain muuta kuin onnea jos tuon Angelskyn hoidettavaksi ryhtyy.
...boxerit kuin pikkupöksyt :).
Välillä ei tiedä itkiskö vai naurais,siirryin naurun puolelle. Kyselen tässä meidän Enkeliparantajalta. Miksi olet niin julma niitä kohtaan jotka tosissaan ovat uskoneet kykyihisi. Minkälainen Henkilääkäri sinulla on auttajana. Pelkästään äiti-maa on huono vastaus. Jospa täällä muutkinlähettäisivät parantavaa energiaa sitä tarvitseville. Niin koko juttu ei menis ihan hukkaan Valoa iloa riemullista aikaa.nauretaan,se korottaa värähtelyjäsi-lukija
Oletpas sinä todella tyhmä! Todella tyhmä.
Ei kortistoa pidetä muista ihmisistä kuin niistä ihmisistä jotka ovat käyneet TAI saaneet hoitoa.
Toiseksi Laki josta sinä puhut on puuppua! Sellaista ei ole!
On kylläkin laki, Joka kehoittaa pitämään ja jopa pakoittaa pitämään potilaskortisto. Mutta siten kuin sinä sen olet vääntänyt ja annat väärennettyä tietoa ihmisille EI PIDÄ PAIKKAANSA!
Ja kortisto on ainoastaan viranomaisia ja potilaan kanssa työskentelevää parantajaa varten johon edes sinulla Sonja ei ole pääsyä!
Jos kerran voin todistaa, siitä ketkä potilaani on parantunut sairauksistaan, olen saanut heiltä erikseen "kirjallisen luvan", julkaista juuri ja ainoastaan heitä koskevia asioita, ja heistäkään suurelle yleisölle ainoastaan ja vain sairaus ja sen paranemis prosessin kulku. Ei heidän henkilöllisyyttään!
Taasen kun on kyse koko parantaja piirin potilaskortistosta kyse on ainoastaan poliisilla tai Suomenlaissa määrittyillä tarkastajilla oikeus näkemään ne!
Eli sinun, Sonja, paskan jauhantasi täällä pastalla voi sitten loppua tähän. Mene sinä omalta osaltasi vain pesemään sitä potilaan paskapottaa siellä sailaassa missä sitten oletkin työssä. Ja anna sinä Sonja, minun hoitaa omat asiani ja työni että saan työrauhan, koska sinusta ei tähän työhön olisi.
Sinä olet kuin se vt-sä, Jumalaa kiusannut Lillit demooni. Voin vielä sinulle sanoa sen Sonja, jos sinä et lopeta minun parjailua ja ivailua näillä palstoilla HETI, tästä päivästä lukien, niin laitan sinun päällesi seuraavien 10 sairaan potilaan sairaudet sinulle! Sillä siihen minulla on VALTA.
Ai että todistaa se. Kyllä voin koska minä voin ottaa sairauden toiselta ihmiseltä käsiini ja laittaa se mihin ikinä lystään, tähän asti olen sen maaduttanut ja laittanut ÄitiMaahan, paitsi "1" tapauksessa. Niin kysynkin sinulta mikä estäisi minua laittamasta sen sinulle? Sekö että olet piilosillasi jonkin väärän nikin takana? Unohda tuollainen hullutus! Minun Enkelini on jo sinun vierelläsi ja odottaa käskyä minulta, niin mitä sinä sitten teet? Ota jokin toinen ihminen tähtäimeesi ja ala vainota ja kiusata häntä kirjoituksillasi.
Minun kiusaamisesta tulet vain kuoleman sairaaksi, sillä jos tämän päivän jälkeen jatkat niin lähetän sinun luoksesi ne demoonit jotka joitakin syöpäpotilaita kiusaa ja haluaa viedä hautaan. Tulkoon he sinulle seuraksesi niin kyllä minä uskoisin että sinustakin silloin Jumalaa pelkäävä ihminen tulee, jos sitten vasta seuraavassa elämässäsi.
Sinun on valintasi Sonja. Kyllä voit kommentoida tekstejäni mutta et parjata tai halveksia. Sillä en minä sinun palstallesi ole tullut ensin juttelemaan, mutta sinä olet minun palstalle tullut alkujaan haukkumaan minua ivaten ja valheita kylväen!
Hei kahjo,
Etkös sinä aiemmin ollut vakuuttunut että minä ja Sonja ollaan sama henkilö...niinhän "selvännäkijän" kykysi sinulle kertoivat.
Taisi taas sinulla höpöttäjällä tulla kirjoitettua lisätodisteita itseäsi vastaan.
Harmittaako ? :)
Niin siitä minulle laittamastasi kirouksesta...etkö voisi nopeuttaa tätä prosessia vähän niin pääsisit sinäkin harhaluuloistasi nopeammin eroon...eli: voisitko muuttaa "kiroustasi" sellaiseksi että mä delaan vaikka ensi viikolla sen 1/2 vuoden sijasta.
Eikös olisikin hyvä ratkaisu...pääsisitpä minusta nopeammin eroon (tai käytännössä me päästäis sinusta nopeammin eroon)
Ps. Tajuathan että kieltäytyminen ehdotuksestani tarkoittaa että et itsekään usko kykyihisi?
Olet kysynyt monta kysymystä ja olen vastannut monta vastausta. Onko näin että et usko mitä olen kertonut vaiko haluatko itse tulla parantajaksi?
Sanot että olen julma minuun uskovia kohtaan?
En minä ole taikatemppuilija tai klovni!
Olen Enkeli. Ei minua ihmispoloinen saa parjata. Hänen on oltava ystävällinen Jumalan lähettiläälle, eikä valehdella tai panetella sarkastisuudellaan kuten Sudance tai sonja ovat tehneet. He kumpikin tulevat pois otetuksi täältä ihmismailmasta, hyvin pian, siksi koska he eivät kunnioita ketään eikä heillä ole Jumalaa sydämmessään. He ovat itse tiensä valinut ja pahaan opetellut, he ovat nuoria sieluja jotka näkevät jotain mitä pitäisi muuttaa mutta eivät ymmärrä sitä että sekaan on mahduttava myös vanhempiakin. Ja välillä sellaisia kuin minä.
Teit oikein kun siirryit naurun puolelle.
Mutta muista, vaikka sinä Reikiällä koitat ihmisiä parantaa, eivät he sillä parane! He paranevat vain sellaisella voimalla jonka ihminen on saanut ÄitiMaalta itseltään. Henkilääkäri on avustaja samoin kuin minä, tässä kokonais prosessissa. Eli ilman minua hänkään ei mitään pysty tekemään. Sano Nikolle terv.
Tietosuojalaista löytyy kyllä säädökset ja määräykset, mitä, minkälaista ja mihin tarkoitukseen yksityisten ihmisten tietoja saa kerätä ja käyttää. Ole hyvä vaan ja käyt tutustumassa. Minä en ehdi sinua nyt ohjastaa tässä asiassa.
Potilaskortistot eivät ole viranomaisia ja "parantajaa" varten, vaan potilaan hoitoa ja hänen turvallisuuttaan varten. Sinun leikkikortistoillasi ei ole mitään tekemistä tämän asian kanssa. Jos niitä nyt edes on olemassa.
Sairaus ja sen paranemisprosessi (yhdyssana muuten) ei SINUN kertomanasi vielä todista mitään; kuka hyvänsä voi keksiä mukavia pikku tarinoita omien harhojensa tueksi. Mitään painoarvoa niillä ei kuitenkaan ole. Poliisi voisi todellakin olla hyvinkin kiinnostunut tuosta sinun "kortistostasi" (heh,heh)
Olet oikeassa siinä, että minusta ei sinun työhösi ole. En ikinä haluaisikaan huijata hädänalaisia ihmisiä noin törkeästi kuin sinä. Parantajaksi olet melkomoinen epeli; useampaa olet täällä sairastuttamassa kuin parantamassa. Milloin kenenkin niskaan olet kuolemantuomioita ja hirveitä tauteja kaatamassa.
Kyllä, voin kommentoida tekstejäsi, lupaat. Niin kommentoinkin, mutta omalla tavallani ja SILLE sinä et voi mitään. Luulen kuitenkin, että ihmisrakkauteni on paljon suurempi kuin sinun "enkeliparantaja"
Potilaskortti.
Päiväys: 24.05.02 Parantaja: Angélica Skywolf.
Potilas: Sonja.
Sairaus: Potilas kokee vaihtoehtolääkinnän ja terapian uhkana omalle olemassaololleen.
Hoito: Kaukoparannusta ja vaihtoehtoista kirjoitus tyylin vaihtoa.
________________________________________________
Potilaan tila, 5:n hoitopäivän jälkeen:
Potilas on ruvennut hyväksymään ympäristön ja trauma on hellittänyt. Potilaan pakoputken painelaakeri on saanut rasvauksen ja tällä kertaa onnistui kirjoittamaan ilman Nimittelyjä! Hienoa jatkamme harjoituksia ja katsomme huomenna voiko potilas terapiassa jättää nämä uhkailut ja muutkin pois. Tämä uusi lääke jonka määräsin, alkaa purea positiivisempaan suuntaan.
-----------------------
Erittäin hienoa, erittäin hienoa, seuraava potilas! Sisään!
menikö huijari-parantajalla luu kurkkuun, vai miksi et vastaa ehdotukseeni?
Kaikenlaisia höpöttäjiä sitä löytyy...:)
Tuolla tavallako sinä keräät "kortistoasi"??? Vakuuttavaa! Kyllä minä nyt uskon sinun parantajankykyihisi. =D
Jouduttuaan seinää vasten Angelsky ilmiselvästi haluaa tämän puheenaiheen unohtuvan vanhojen viestien joukkoon mahdollisimman nopeasti ja jättää vastaamatta ehdotukseeni.
Mutta et sinä ihan niin vähällä tästä pääse höppänä: kaikki palstan lukijat kyllä jo tietävät että sinulla ja KanaEmollasi on ensi viikon loppuun asti aikaa toimeenpanna "kirouksenne".
Ps. Angelsky, odotan innolla millaisella tekosyyllä yrität tästä selvitä :).
Oletko se sinä, joka olet meidän osastolla yö hoitajana? Voi kauhia millainen ihminen sinä oletkaan: Ja jatkat vielä töitä ja tuollainen tauti. Voi sinua tyttö ressu.