Politiikka

Anonyymi-ap

En tiiä ootteko te politiikot täysin urpoja vai lahjotaanko teitä kukaan muu maa ei halua datakeskuksia nyt menee sähkö niihin niin miten meinaatte että sähköistetään liikenne tai talot noilla tyhmillä ajatuksilla että kyllä kansa maksaa kovilla sähkö maksuilla kunhan politiikot porskutta nyt menee jo kohta uuden ydinvoimalan tuotto jo noihin joutaviin laitoksiin kinkkukaan ei paistu enään niinkuin ennen pistäkää nyt järki käteen sieltä pers reijästä

6

168

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi00001

      Kansalaisten huoleen tulisi vastata!

    • Anonyymi00002

      Aloitukseen pari pilkkua ja pistettä johonki väliin niin sais paremmin selvää.

    • Anonyymi00003

      Me Kokkolan tuhkamunaiset kaupparatsut ry:ssä emme käytä sähköä ollenkaan. Se ei lisää uimareitten määrää.

    • Anonyymi00004

      Haluatteko mieluummin sammuttaa tehtaita, himmentää katuvaloja vai antaa yritysten investoida ja tuoda työpaikkoja?

      • Anonyymi00005

        Haluan vähemmän asiallista sairauden ja terveyden hoitoa. Enemmän asioiden pyörittelyä ja turhia toimenpiteitä!! Julkinen terveydenhuolto on lakkautettava.
        T kokkare ja pers


    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Muovikassikartelli

      Kauppaketjut ovat yhdessä sopineet muovikassin yksikköhinnaksi 59 senttiä. Milloin viranomaiset puuttuvat tähän kartell
      Talousrikokset
      34
      2156
    2. Aidon persun tunnistaa Marinin palvonnasta

      Oli kyse sitten Halla-ahosta tai Putinista. Ensimmäisenä aidolle persulle tulee mieleen Marin.
      Maailman menoa
      49
      1757
    3. Hallintooikeus..

      "Asemakaavapäätös pysyy voimassa.Poikkeamista ja rakentamista koskevat luvat hylättiin" kertoo Pyhäjärven Sanomat netti.
      Pyhäjärvi
      115
      1571
    4. Olen rakastunut

      varattuun joka ei eroa. Miten tunteista eroon? Tämä ei ole tavanomaista. On elämäni suuri rakkaus.
      Ikävä
      104
      1296
    5. Jos se joskus oli molemminpuolista

      niin hyvin me molemmat onnistuttiin pitämään toinen epätietoisena.
      Ikävä
      76
      1008
    6. Teit yllättävän siirron

      Olet tähän saakka ollut tietyllä tapaa varovainen. Voi kai sanoa, että olemme kunnioittaneet toistemme rajoja. Tiedän,
      Ikävä
      47
      980
    7. Mikä on kaivattusi

      ammatti?
      Ikävä
      59
      905
    8. Laita nyt se viesti

      Tiedän että haluat tavata. Kirjoitat, pyyhit, kirjoitat... Lähetä se viesti 😗
      Ikävä
      54
      817
    9. Kaipaatko nainen

      Semmoista tosi hankalaa ja arkaa miestä? Pitäisitkö hänet aina omanasi jos saisit hänet? Miten huomioisit hänen herkkyyd
      Ikävä
      101
      783
    10. Nähdäänkö me ensi

      Viikolla jossain?
      Ikävä
      60
      768
    Aihe