Taitaa olla mt sakkia persut ja Kristilliset

Heikki Hursti itkee ruoka ei riitä Hurstin joululujuhlassa
Sari essayajah jakaa omassa Facebookissa samaan aikaan kuvan
Persu Jussi Halla-aho puhemies tarjoamat joulu kahvit pullat kakut
1112
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

kuuleppa minä menen abcn pihalle kun läskimahajuopot tupakoivat
pienellä vaahtosammuttimellani sammutan tupakat

Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Heikki Hursti itkee ruoka ei riitä Hurstin joululujuhlassa
Sari essayajah jakaa omassa Facebookissa samaan aikaan kuvan
Persu Jussi Halla-aho puhemies tarjoamat joulu kahvit pullat kakut

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu