Panasonic NZ50VKE vm-21

Saako tuohon pumppuun nelitieventtiiliä varaosana,huoltomies sanoi sen olevan jumissa
5232
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Mitähän sillä pumpataan, vettä vai kaasua ?

Äänestä

On kyseessä ILMALÄMPÖPUMPPU

Äänestä
  • Kiitos, miksi sitä ei mainittu aloituksessa ???

    Äänestä

Liikaa vaadittu aktivointialoitusten tekijöiltä....

Äänestä

Varmaankin saa, pitää vaan tietää malli ja valmistaja.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Saako tuohon pumppuun nelitieventtiiliä varaosana,huoltomies sanoi sen olevan jumissa

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu