Nyt on tyydyttävä taas Herkku-Pekassa lehdest otettuhin valokuviin ku kulman Lauran haastattelu tulee sit lehteen. Miks kaikki salilla artikkelit ovat maksumuurin takana paitsi se ylisuorittajan Kristallilta? Hyi h€lv€tt! millasta halpaa markkinointii! Bitch luettelee kaikki mfucker jumpat joissa käy ja muista pelkkäs henkilökuva
Kulmalla on parhaat palvelut ja proo yrittäjät, rinteen nuorekas sivusali ja v€tust! kaikkee muuta. Pisimpään keskustassa toimineen lounaskahvilan tarjoilu lytättii ku sekii juttu vedettiin kotiin päin. Lopettakaa ton roskalehden tilaamine. Ei ole millään tavalla puolueeton.
Itä-Savon Salilla-jutut
Anonyymi-ap
3
331
Vastaukset
- Anonyymi00001
Taasen näitä PalstaPerseilijöitä jotka eivät muuta osaakaan kuin kitistä päivästä toiseen milloin mistäkin!!!
Ota vähän lisää keskiketterää niin kyllä se siitä helpottaa,,, - Anonyymi00003
Kuka vielä tilaa kyseistä lehteä? Ei kukaan täysjärkinen jaksa tosissaan lukea kavereitten juttuja kavereista ja heidän puljujensa mainostamisesta.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Vasemmistohallitus palauttaa hintasääntelyn, esim. bensalitra vain 1e.
Tuleva vasemmistolaisista koostuva hallitus ottaa käyttöön vanhat hyvät keinot pitää hinnat kurissa. Tähän tarkoitukse1174898Vasemmistolainen valehteli jälleen - Purra tai persut eivät luvanneet "euron bensaa"
Väite "euron bensasta" on ensisijaisesti poliittisten vastustajien käyttämä puhdas vale. Persut kyllä kampanjoivat näky1163979Arman Alizadin viesti puna-aktivisteille: "Pitäkää lärvinne nytkin kiinni"
Arman Alizad kritisoi vasemmiston kaksinaismoralismia. Iranissa syntynyt suosikkijuontaja Arman Alizad pakeni perheensä2223913Minja Koskela nostanut vasemmistoliiton kannatuksen ennätykseen
Koskela valittiin puolueen johtoon lokakuussa 2024, ja silloin Ylen kysely antoi puolueelle 9,3 prosentin kannatuksen.1202275Antti johtaa Petteriä jo 7,1 prosenttiyksiköllä
Tällä menolla sdp menee kokoomuksesta kierroksella ohi jo tällä vaalikaudella. https://yle.fi/a/74-20213575821996Mitä on tullut
Entisen abcn rakennuksen tilalle se oli tyhjillään monta vuotta siellä oli jo nyt valot onko huoltoasema? 5:30.801396- 1371374
Palosta selvinnyt 18 vuotias munira tarvitsi tulkin kun puhui Iltalehdelle
Suomessa asuva 18 vuotias tarvii tulkin !!! Tää Suomea puhumaton on palossa kuolleen naisen veli ja asui perheen kanssa.1741374En ymmärrä ateisteja!
Raamattu on aitoa historiaa, jotka ovat kirjoittaneet aikalaiset! Mitä änkyröitte turhaa???5851269- 531155