Riehukaa kaupungeissa paukkuinenne

Anonyymi-ap

Tutut toisivat koiriaan turvaan äänihelvetiltä maalle, mutta kun nämä vähämieliset haluavat levittää tätä metelin idiotiaa ja saastetta myös syrjäkylissä. Nämä tulisi kieltää kokonaan, mutta ei, viinaa päähän ja meteliä silmiin ja korviin, niin kansa pysyy tyhmänä ja lapset saavat selvitellä ökyajan laskut myöhemmin, kun myrskyt jylläävät joka suunnasta.

8

376

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi00001

      Turha valittaa, onhan meillä Eagle Drift Almgren.

    • Anonyymi00002

      Ilotulitus on kahden aivosolun sakin pieni oma sotaponnistus tylsässä elämässä. Sitä puolustellaan sillä, että ”tuo iloa lapsille”. Pskan marjat, lapselliset äijät siitä tykkää. Lapset perii vaan tämän aikakauden kaikkien lystien sotkut.

      • Anonyymi00005

        Ihan sama kuin Drift Racing, pysyköön Pyhtäällä.


    • Anonyymi00003

      Paukkuja pelkääville kuula kalloon.

    • Anonyymi00007

      Kiva vaan että on ääntä kerran vuodessa. Itkijät itkee aina jos ei muuta niin omaa surkeaa elämäänsä.

      • Anonyymi00008

        Minä kuuntelen musiikkia kuulokkeilla.


    • Anonyymi00009

      Susien metsästys aiheuttaa lemmikkejä pelottavaa pauketta Pyhtäällä, eikö kunnantalolla ole halua puuttua tilanteeseen?

    Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Eläkeläiset siirrettävä muuttotappioalueille

      Joutoväki pois ruuhkauttamasta elättäjien arkea. Samalla putoaa jokaisen asumiskulut ja rahaa jää enemmän kuluttamiseen.
      Maailman menoa
      276
      2530
    2. Riikka runnoo: datakeskuksille tulee UUSI yritystuki

      "Suomen valtio erikseen tukee esimerkiksi kryptovaluuttaan tai aikuisviihteeseen tai muuhun keskittyviä datakeskuksia."
      Maailman menoa
      76
      2429
    3. SDP pelastaa uppoavan Suomen

      2027 kun SDP voittaa ylivoimaisesti vaalit alkaa Suomen uusi raju syöksy kohti täystyöllisyyttä ja turvallisempaa yhteis
      Maailman menoa
      19
      1637
    4. Onko kivaa jättää

      elämän suurin rakkaus hiljaisuuteen?
      Ikävä
      120
      1598
    5. Jopa Espanjassa talous kasvaa, Purra vain irvistelee

      Huomaa kuinka Purra on Suomen historian huonoin miniseteri, joka ei ole saanut aikaiseksi kuin tuhoa, Siis jopa vasemmis
      Maailman menoa
      52
      1516
    6. Kauppalehti - Törkeä skandaali paljastui: Espanja käytti EU-rahoja ihan muuhun kuin piti

      Espanja on käyttänyt miljardeja euroja EU:n elpymisavustuksia eläkkeisiin ja sosiaalimenoihin – ja pyytää lisää. Espanj
      Maailman menoa
      65
      1397
    7. Mitä haluaisit sanoa hänelle tänään?

      Kerro tähän viestisi. 🍭🍡🍦
      Ikävä
      134
      1366
    8. En kerro nimeäsi nainen

      Sillä olet nyt salaisuus jota kannan sydämessäni. Tämä mitä tunnen ja kuinka sinuun vahvasti ihastuin on jo niin erikoin
      Ikävä
      71
      1250
    9. Auta mua mies

      Ota vielä yhteyttä, keksi oikeat sanat että vuosien ajan kasvanut muuri murtuu meidän väliltä vaikka aluksi vain vähän.
      Ikävä
      82
      1049
    10. Olet kiva ihminen

      En kiellä sitä yhtään. Sinussa on hyvin paljon erinomaisia puolia, enemmän varmasti kun meissä muissa. Sitten on puoli
      Ikävä
      74
      1039
    Aihe