Etkö sä vois antaa hehku

Edes kerran? T. Nalle
En kestä tätä halutusta
16320
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 16

Vanhimmat

Ei noin pienimunaiselle.

Äänestä
  • Juu

    Äänestä

tää nukketeatteris rupee olee suht kulunu juttu

Äänestä
  • Miksi nämä huuhatit innostuivat tästä palstasedän nukketeatterista ylipäätään? T naiselta

    Äänestä

Ap kirjoittelee itselleen kuvitellen että joku uskoo.
Mikähän se sinunkin diagnoosi on muuta kuin alkoholismi..

Äänestä
  • No niin fiksu ja kouluttanut nainen ykSisarvinen kerro ihmessä mitä päätelmiä olet tehnyt tämän aloittajaäijän teatterista. Kerro lisää vaikka siitä kuka tämän netin himmeli ”nalle” on sinun mielestä. Niin koherenttia kelailua että😬

    Äänestä

  • Anonyymi00016 kirjoitti:

    No niin fiksu ja kouluttanut nainen ykSisarvinen kerro ihmessä mitä päätelmiä olet tehnyt tämän aloittajaäijän teatterista. Kerro lisää vaikka siitä kuka tämän netin himmeli ”nalle” on sinun mielestä. Niin koherenttia kelailua että😬

    No tämä on tällaista vttuuntuuntuneilta vihreiltä omaksuttua pöyristelypopulismia

    Äänestä

  • Anonyymi00017 kirjoitti:

    No tämä on tällaista vttuuntuuntuneilta vihreiltä omaksuttua pöyristelypopulismia

    Itse olen aina kuitenkin kuvitellut että muiden psykoosia ei tulisi boostata ja heittäytyä täysillä heidän irrationaaliseen pikku maailmaansa, mutta ehkäebsi kerralla munitunikat

    Äänestä

En avaa haaroja random tyypeille

Äänestä
  • Mä voisin avata kaivatulle.

    Äänestä

Voi kuinka ihanasti vonkaat 🙃

Äänestä
  • <3<3<3<3<3

    Äänestä

  • Anonyymi00009 kirjoitti:

    <3<3<3<3<3

    Kiva kun jaat <3 Ken oletkaan.

    Äänestä

Älä esitä ,ruskea silmäinen vanha nainen on antanut säännöllisesti noin 3-4 krt.Viikko.Etämiehen lomilla useimmin.

Äänestä

Voi Nalle parkaa, kun vuosi on alkanut näin ankeissa merkeissä.

Eikö se olis paljon helpompi antaa miehille seksiä heti vuoden alussa niin he eivät vinkuis koko vuotta, koska eivät ole saaneet YHTÄÄN KERTAAN!

Kaikki muiden kuuluu saada SEKSIÄ, mutta minulla ja miehelläni Herkku Helkku Hellusella on toistaiseksi vielä kielto, koska me ollaan KUNNIATTOMIA PASKOJA.

Meillä on sentään tänä vuonna 10vuotis juhlavuosi SUHTEESSA, mutta kaikki mikä kuuluu normaaliin PARISUHTEESEEN ON MEILTÄ KUNNIATTOMILTA PASKOILTA KIELLETTYÄ.

Äänestä

Halutus menee ohi kun löydät jonkun toisen. Sulla niitä riittää ei luulisi olevan probleema

Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Edes kerran? T. Nalle
En kestä tätä halutusta

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu