ymmärtänyt sen ettemme asuisi koskaan yhdessä. Lenkkeilyä vain!
Olen kyllä
14
320
Vastaukset
- Anonyymi00001
Vaakamamboilua myös!
- Anonyymi00003
Se ei ole minun juttuni enää ollenkaan. Sitä ei yksikään mies minulta enää saa!
- Anonyymi00009
Anonyymi00003 kirjoitti:
Se ei ole minun juttuni enää ollenkaan. Sitä ei yksikään mies minulta enää saa!
Sin kanssas naisia esittävä spede ei sais kukaan ns
- Anonyymi00002
Tuo asumisjuttu on totta, kaikki läheisyys, yöpyminen ja yhteinen aika sopii.
- Anonyymi00004
En tiedä kuka olet mutta kerron, että pidän vain suunnilleen ikäsistäni vanhemmista miehistä ystävyyden merkeissä! Siihen ei koskaan kuulu läheisyys ilman vaatteita!
- Anonyymi00006
Anonyymi00004 kirjoitti:
En tiedä kuka olet mutta kerron, että pidän vain suunnilleen ikäsistäni vanhemmista miehistä ystävyyden merkeissä! Siihen ei koskaan kuulu läheisyys ilman vaatteita!
Esitätkö palstasetä tällä kertaa äitiäsi näille uuvateille? T naiselta kyssäri
- Anonyymi00007
Anonyymi00006 kirjoitti:
Esitätkö palstasetä tällä kertaa äitiäsi näille uuvateille? T naiselta kyssäri
Ihme kun onkin niin sexkielteistä tekstiä
- Anonyymi00008
Tuo kannattaa sanoa aivan orastavan suhteen aluksi niin toinen voi ajoissa päättää miten siihen suhtautuu. Minulle yksi nainen kertoi tuon epäreilusti vasta tapailun edettyä.
- Anonyymi00013
Anonyymi00008 kirjoitti:
Tuo kannattaa sanoa aivan orastavan suhteen aluksi niin toinen voi ajoissa päättää miten siihen suhtautuu. Minulle yksi nainen kertoi tuon epäreilusti vasta tapailun edettyä.
Tietenkin kerron sen heti alussa, ettei toiselle jää mitään epäselvyyttä siitä missä mennään! Kaksi iäkkäämpää yhdessä toinen toista auttaen, kun ikää tulee lisää ja mahdolliset vaivat lisääntyvät!
- Anonyymi00010
Juuri näin.
- Anonyymi00011
Laitan sut kunnolla huhkimaan.
- Anonyymi00012
Oikein, sohvaperunalle kyytiä!
- Anonyymi00014
Mutta tuo ei ole minun unelmani yhdenkään oman lapseni ikäisen kanssa!
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Vasemmistohallitus palauttaa hintasääntelyn, esim. bensalitra vain 1e.
Tuleva vasemmistolaisista koostuva hallitus ottaa käyttöön vanhat hyvät keinot pitää hinnat kurissa. Tähän tarkoitukse984852Vasemmistolainen valehteli jälleen - Purra tai persut eivät luvanneet "euron bensaa"
Väite "euron bensasta" on ensisijaisesti poliittisten vastustajien käyttämä puhdas vale. Persut kyllä kampanjoivat näky1143962Arman Alizadin viesti puna-aktivisteille: "Pitäkää lärvinne nytkin kiinni"
Arman Alizad kritisoi vasemmiston kaksinaismoralismia. Iranissa syntynyt suosikkijuontaja Arman Alizad pakeni perheensä2113870Minja Koskela nostanut vasemmistoliiton kannatuksen ennätykseen
Koskela valittiin puolueen johtoon lokakuussa 2024, ja silloin Ylen kysely antoi puolueelle 9,3 prosentin kannatuksen.1202265Antti johtaa Petteriä jo 7,1 prosenttiyksiköllä
Tällä menolla sdp menee kokoomuksesta kierroksella ohi jo tällä vaalikaudella. https://yle.fi/a/74-20213575801987Mitä on tullut
Entisen abcn rakennuksen tilalle se oli tyhjillään monta vuotta siellä oli jo nyt valot onko huoltoasema? 5:30.801386- 1371354
Palosta selvinnyt 18 vuotias munira tarvitsi tulkin kun puhui Iltalehdelle
Suomessa asuva 18 vuotias tarvii tulkin !!! Tää Suomea puhumaton on palossa kuolleen naisen veli ja asui perheen kanssa.1701343En ymmärrä ateisteja!
Raamattu on aitoa historiaa, jotka ovat kirjoittaneet aikalaiset! Mitä änkyröitte turhaa???5851259- 531145